Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kinyalok egy nőt elvárhatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyad09 kérdése:

Ha kinyalok egy nőt elvárhatom tőle, hogy ő leszopjon?

Figyelt kérdés
Egyen rangú-e a kinyalás és a szopás?

2022. aug. 8. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen.L.
2022. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvárhatod, de ha ő nem szereri szopni a kukit, akkor cseszheted az elvárásod!!
2022. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Sz'tem rég el van cseszve a dolog ha "elvárásaid" vannak. Kapsz valamit és eldöntöd hogy neked ez elég vagy odébbállsz.
2022. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj el semmit, ha nem szereti úgy sem teszi meg. Nyilván az lenne ideális ha mindkét fél megkapná amire vágyik, de ez elég ritka sajnos. F
2022. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hosszabb távon oda-vissza működik jól, de alkalmi partnernél nem árt megbeszélni pár szóban, hogy mehet-e minden. Volt olyan párom, aki nem volt hajlandó nyalni, és ismerek olyan lányt is, aki szopni nem szeret.
2022. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
egyenrangú igen, de ez nem úgy működik, hogy ha én csinálom neked, akkor te is nekem. az lenne az ideális, ha mindketten vágynak rá.
2022. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyenrangú, de nem várhatod el. Szakítani tudsz, meg legközelebb nem kinyalni, de ilyesmit nem lehet követelni.
2022. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

megkérheted rá, hogy ha neki jó vgy nem kellemetlen akkor csinálja

de elvárni nem várhatod

főleg nem ha csak azért nyalod hgoy szopjon

2022. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem valaki elvárásból csinálja, csá.
2022. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem ne akarj ilyen kapcsolatot, ahol elvárás megegyezés, zsarolás van. Normális kapcsolatban nincs elvárás, ha valaki nem akar valamít, arra nyilván értelmes, érthető oka van.
2022. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!