Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3 Ágú vibrátorral jobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 Ágú vibrátorral jobb a maszturbácio? nagyobb az élvezet? 24 éves nő vagyok

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Jó férfit keress inkább.
2022. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akar lehet nagyobb is, de masabb mindenképp
2022. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ, van akinek bejön, másnak meg nem. A gulyásleves is ilyen, van aki szereti, van aki meg nem - egyénfüggő.
2022. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor érdemes ilyenbe beruházni ha alapból egy kisebb olcsóbb (de nem gagyibb...) vibrátorral külön külön ingerelve is élvezetes tud lenni neked, vagy el tudsz jutni az orgazmusig.

Kezdésnek nem biztos hogy be fog jönni, de ha ahogy fent írtam már volt elég tapasztalatod akkor utána egy próbát megér. Igaz hogy itt is sok féle van de ki kell tapasztalni mi az ami bejön.

2022. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
iletve de nem pont ehez a kérdésemhez kapcsolódik van egy nagyon pici stressz labdám azon szoktam maszturbálni de sosem értem orgazmust el vele szerintetek el lehet egy ilyen kis labdával? hogy? addig amig meg érkezik a vibrátorom
2022. aug. 9. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!