Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mellű lányok? Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű lányok? Titeket zavar a méretetek? Könnyen megbarátkoztatok vele vagy több idő kellett? Esetleg még mindig nem békéltetek meg velük?

Figyelt kérdés
Fenék formásításra fektettek ilyenkor nagyobb hangsúlyt, vagy a szilikon jön inkább számításba?

2022. aug. 9. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavar és a kérdés többi része értelmetlen. Imádom a cickóim, semmi módon nem kellene nagy!!
2022. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanaz mint az első válaszoló :)
2022. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Én nemfogadtamel,ha az A kosár is nagy akkor nem nagyon van mittenni A szilikonra meg lassan gyűlik.

A barátom mindig mondja hogy jó úgy ahogy van de akkor is olyan vagyok mint egy kislány. Nem érzem magam nőnek.

2022. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit takar a kicsi. Nekem B kosár, szerintem az ideális ennél nagyobb.

Viszont néha belegondolok, hogy ha nagyobb lenne, az zavarna, Plusz nem tetszik, amikor egy mell lóg. Szóval, azt hiszem megbékéltem vele.

2022. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Sosem zavart, hogy A kosaras a mellem, sőt kifejezetten örülök neki. Így jó, ahogy van. A fenekem is úgy jó, ahogy van. Sportolok ugyan, de nem ilyen f-szságért, hogy formás legyen tőle a fenekem.
2022. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a mellem. Ééés? Találok akármelyik boltban melltartót, nem fáj a hátam és bármilyen sportmelltartóban tudok sportolni. És igen, elég nőnek érzem magam
2022. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
30%-os lepontozót csókoltatom. Hiába véleményezel ilyen formában, akkor is úgy gondolom, ahogy írtam. Nem tudsz mit tenni ellene. (5-ös voltam)
2022. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először az jön számításba, ha zavar, hogy megfejted miért. Majd értékeled, hogy ez reális vagy sem. Aztán elfogadod magad. Próbálj meg olyan ember lenni, aki nem csak 2 kicsi vagy nagy mell, hanem attól több. Ezt más is észre fogja venni és minden szuper. Sok sikert az önbizalomfejlesztéshez.
2022. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a kis mellem és irigylem a szilikont !!
2023. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 3. Válaszolo miért van kepontozva?
2023. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!