Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy egyszer egy férfi kb keresztül néz rajtam, máskor meg flörtölget ahogy meglát?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor keresztül néz rajtad ürített, amikor nem meg ürítene. Semmiképp nem azért mert tetszel neki, felejtsd el ezt az opciót!
2022. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiverte-e előtte, vagy nem.
2022. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez ennyire befolyasolja pasiknak?

Ha en kivanok valakit, akkor minden nap vonzonak latom:D

2022. aug. 12. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha kanos, mindenkit megkíván. Ha kielégült, nem.
2022. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mire irtad, hogy "nem"?

Amugy nem hinnem, hogy mindenkit megkivanna, nem mindenkivel szokott flortolni.

2022. aug. 12. 19:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg eleve szerintem egy olyan ember sem kivan mindenkit, aki egy eve nem szexelt :D eleg fura lenne
2022. aug. 12. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy nem, mert nem kívánunk valakit mindennap.


Nem "mindenkit" kíván meg, de elég sokakat, akik megütik valamennyire a mércét. Nyilván a takarítónénit meg a kasszás nénit nem.

A másokkal való flörtjéből te nem részesülsz, nem tudod.


És hidd el, a férfiak másként működnek. A szex nem csak érzelmi alapon működik. A nőknek nincs heréjük, elvannak egy évig is szex nélkül. Kasztrálva egy férfi is elvan.

2022. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!