Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz, ha egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy olyan sráccal ismerkedem, flörtölgetek, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés

Szóval: Elkezdtem beszélgetni online egy 30 feletti pasival, aki biszex. Én meleg vagyok. Ő írt rám egyébként.


A lényeg, hogy van barátnője és ő mellette szeretne velem rendszeresen szexelni. Tehát rendszeres szexpartnert keres a barátnője mellett.


Még nem találkoztunk meg semmi ilyesmi nem történt, viszont nekem is tetszik, nagyon is. :) Sportos testalkata van és helyes arca. Mindemellett még értelmes is, ezt látom a megnyilvánulásaiból és az írásából.


Ha én elutasítom, akkor úgyis keres helyettem mást, nem? Szerintetek kapjak az alkalmon?



2020. máj. 5. 07:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, szerintem gáz, de te tudod mit csinálsz, te életed
2020. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
A csaj gondolom nem tudja. Szóval gáz. Ha keres mást ha te elutasítod az indok? Tehát ha én veled karöltve szeretnék ovisokat mészárolni kombájnnal a buszmegállóban az tök ok, mert ha nem veled akkor úgyis keresek mást? Hát nem, nagyonnem ok. De ez a te döntésed.
2020. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A csaj nem tud róla
2020. máj. 5. 08:14
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem vonjátok be harmadiknak?

Én örülnék neki!!!


26/L

2020. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
#4-es, szereted nezni, ahogy ket pasi jatszadozik egymassal!? :P
2020. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha hosszutavon el tudod viselni, hogy olyan fontos mint a baratnoje sosem leszel akkor menj bele. Persze, egy megcsalasban fogsz segedkezni. Ezzel legyel tisztaban. De ha nem veled, akkor massal fogja megcsalni. Illetve legalabb oszinte volt, mert elmondta hogy amugy van baratnoje.
2020. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ra nezve gaz. Az o dontese, hogy megcsalja e a baratnojet, ez nem a te felelosseged.

Illetve en nem akarnek ugy szexelni valakivel, hogy kozben mast is kefelget. Ki tudja milyen betegseget lehet osszeszedni. 26f

2020. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Akinek van valakije azzal én soha nem feküdtem le, vagy hármas.

Hiszek a sors fintorában, ha te csalsz téged is csalni fognak.

2020. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy gondolom, hogy gáz, de nem feltétlen rád nézve, sokkal inkább rá. Ha bejönne a pasi, lehet belemennék, de ahhoz nagyon bejövősnek kellene lennie. Ha hisz valaki a karmában, akkor rajta fog csattanni és nem rajtad, mert ha ilyen gátlástalan, akkor biztosan találna mást.


"Ha hosszutavon el tudod viselni, hogy olyan fontos mint a baratnoje sosem leszel akkor menj bele"


Ennyiből szerintem kiderült, hogy mennyire fontos neki a barátnője.. A csaj helyébe tuti dobnám, a hazugságot szerintem nehezen lehet megbocsátani. De továbbra is az a véleményem, hogy nem a te lelkeden szárad, mert úgyis talál mást.

2020. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Gáz,, ne tegyél tönkre kapcsolatokat.
2020. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!