Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt is kinyalját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt is kinyaljátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Amikor ciklusom van egy igazi vadmacska vagyok aki egész nap csak lovagolna legszívesebben. A párom arra fel van ilyenkor izgulva, hogy nem érdekli a vérzésem, Ő mélyen kinyal engem, én meg önző vagyok és élvezem azonban nem orálozok neki mert a vér íze taszít engem. Azonban hihetetlenül jókat dugunk ezen napjaimon.


Lányok ti is így élvezitek mint én?

Fiúk, ti is kinyaljátok a párotokat ilyenkor is?



2022. aug. 13. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha lenne barátnőm, akkor igen.
2022. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Olyankor nincs se orál se szex.
2022. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Csak én nem értem? Te vagy a lány, akinek megvan, nem? És azért nem orálozol neki, mert téged taszít a vér íze? És ez a heteroszexuális kategóriában, a leírásban férfiakhoz intézve a kérdést.
2022. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen ki de olyankor a pecket nyalom csak a barátnőm is extra kanos olyankor
2022. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen kiszoktam
2022. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádok nyalni, de olyankor nem.
2022. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Köszönjük a kérdést Kedves Lajos!

Amikor már nincs jelentős vérzés, hanyattfekve nyalok neki. Általában szemérmesek a lányok, és zavarja őket. De élvezni is szeretnek!

A csiklóból ugye nem jön a vér!

2022. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Dehogy nyalom, majd ha jól megmosakszik. Nincs barátnőm , szal nem baj, de ha valamelyiknek van mensi akkor megyek máshoz addig XD
2022. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

Kinyalni?

Nekem eddig azt mondták a csajoknak benyalni kell!

Én kérem becsapva érzem magam!

2022. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Exem ragaszkodott hozzá, hogy csinálja, tampont betettem így nem folyt a vér. Én kellemetlenül éreztem magam, de sikerült elengednem magam. Majd közli velem miután már jó párszor csinálta így, hogy amúgy büdös vagyok odalent ilyenkor...


Azóta egy ujjazást nem engedek senkinek azokon a napokon.

2022. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!