Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségemmel szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel szeretnénk kipróbálni és rendszeresen űzni az édeshármast az ágyban egy másik férfivel. Megváltoztathatja ez a házasságunkat a hétköznapokban ?

Figyelt kérdés

Nagyon bízunk egymásban, nem gondolom hogy megcsalna engem a Drágám.


35F 31N



2022. aug. 14. 09:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
56%

Válasszatok engem, én nem csalom el senki nejét, csak d.gni szeretnék😉


37F

2022. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felboríthatja, de megmaradhat a jó viszony is. Ez tőletek függ, ha eddig is ilyen lazák voltatok, és érzelmileg nagyon nagyon toleránsak ilyesmivel, akkor rendbe is lehet. Ha viszont megvolt legalább egy kicsit az érzés, hogy a szex az egy olyan intim dolog, ami csak a tiétek, ez is kettőtök kapcsolatához, bensőségességéhez járul hozzá (nem csak egy élvezeti dolog, mint egy mozizás, ahol ha hívtok egy 3. embert az nem sokat befolyásolja), akkor lehetnek bajok.
2022. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
71%
Mi nőket vettünk be harmadiknak rendszeresen. Nem változtatott meg semmit. Az változtatta meg a dolgokat, hogy impotens lettem és az utolsó másfél évben egyszer sem tudtam meg****ni a barátnőmet.
2022. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Nálunk sohasem volt probléma hogy megnéztem más Nőket például. Sőt a feleségemmel szoktam megbeszélni a strandon hogy melyik Nő mennyire tetszik.

Tudom hogy Neki is tetszik ha más férfiak rajonganak érte.

2022. aug. 14. 09:26
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy tudod meg ha kiprobalod....
2022. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Azt látom hogy a csatlakozó férfi igyekszik haverkodni velem, hogy ne érezzem azt hogy el akarja venni a Feleségem.
2022. aug. 14. 09:35
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez kiszámíthatalan,mert 3 személyről van szó. Az viszont előny,ha bízol a nejedben.
2022. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
97%
Ez csak rajtatok múlik. Érdemes előtte mindent átbeszélni, szabályokat megalkotni és csak utána közösen keresni a harmadikat. Ajánlott, hogy mindig az azonos neműek tartsák a kapcsolatot. Így főleg nincs ok a féltékenykedésre.
2022. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%

Mi is szeretnénk kipróbálni a párommal.

De emiatt aggódom én is. Hogy ha egy nőt veszünk be akkor lehet találkoznának utánna dugni.

Vagy rá menne a kapcsolatunk.

2022. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

#9: Én a magam részéről könnyedén tudnék úgy szexelni egy Nővel, hogy utána a legnagyobb szeretettel fordulnék a Feleségemhez.


Szerintem férfiak még könyebben szét tudják választani a testiséget, a komolyabb érzelmektől.

De embere válogathatja nem ismerem a férjedet. :)

2022. aug. 14. 09:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!