Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért nem szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karcsi022 kérdése:

Sok lány miért nem szereti a szexet?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy képesek évekig keresni komoly kapcsolatot... De hogy bírják ki, hogy még "magukhoz sem nyúlnak"?

Továbbá: ismerek a házból egy csajt, kb 25eves, sose volt pasija, mindenkivel elutasító, szóval ebből vonom le a következtetést...



2022. aug. 15. 08:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%
Én szeretem ez baromsag
2022. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
Várják a királyfit fehér lovon, de az sose jön el. Természetesen ezért is az egész világ a hibás, csak ők nem.
2022. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%
Hülyeség,én imádom.
2022. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azért ennek is vannak fokozatai. Pl én is komoly kapcsolatot szeretnék, de attól még ugyanúgy, szinte naponta masztizok és nagy a libidóm, szóval tudom, hogyha lesz barátom, akkor sokszor fogom igényelni a szexet. Szóval csak azért mert valaki kapcsolatot keres még szeretheti a szexet és a saját testét, csak valószínűleg egy érzelmi kapocs is szükséges neki ahhoz, hogy odaadja magát másnak
2022. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, viszont a 2.-al értek nagyon egyet!
2022. aug. 15. 08:48
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szeretem. Nekem semleges. Érzelmeket, szerelmet kerestem és találtam. Sokkal többet jelent számomra a szex utáni összebújás pl mint maga a szex. Más a szeretetnyelvünk.

Illetve a lányok nincsenek biológiailag kényszerítve a rendzseres ürítésre

2022. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Csak azokkal vagyok elutasitó, aki nem mozgatja meg a fantáziám. Attól igénylem a szexet, de pont tőle nem. Ezért vagyok bunkó az illetővel, hogy kopjon le. 🙂
2022. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
37%

#5

Jó azért ne szopjátok le egymást, bár elég incel szaga van a dolognak.

2022. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
17%

Mert mit szeressünk benne? Ha egyszer csak nektek jó

A fájdalmat vagy hogy nincs is orgazmusunk?

Vajon miért csak nőkből lesz kva?

Ha a nőknek jó lenne a szex, akkor lennének férfi kvák is, de nincsenek… NA VAJON MIÉRT?

2022. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
9-es, vannak férfi kvák is...
2022. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!