Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért nem szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karcsi022 kérdése:

Sok lány miért nem szereti a szexet?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy képesek évekig keresni komoly kapcsolatot... De hogy bírják ki, hogy még "magukhoz sem nyúlnak"?

Továbbá: ismerek a házból egy csajt, kb 25eves, sose volt pasija, mindenkivel elutasító, szóval ebből vonom le a következtetést...



2022. aug. 15. 08:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ha te önmagadnak se vagy képes elérni az orgazmust, akkor az nem a férfiak hibája, hanem a sajátod...


#20 De, nálunk is le kell. :D Viszont ha valaki 3 műszakban dolgozik, vagy 12 órázik váltásban, ott soha nem kell, mert nincs rá idő, egyszerűen elfogy a 24 óra és nincs értelme 2-szer annyi embert a gyárban tartani, mint amennyire szükség van. :D

2022. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
49%
21, magamnak 2 perc alatt el tudom és nem egy nagy élmény…
2022. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

#22 Szóval eddig még soha nem volt olyan partnered, aki szintén képes lett volna elérni azt, hogy elélvezz, miközben kényeztet?


Vagy esetleg eleve meg se próbáltak kézzel/szájjal játszani veled?

2022. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
16%

23, soha nem voltam senkivel és nem is leszek

Nem vagyok hajlandó részt venni a nők megalázásban és abban hogy a ffi 2 perc alatt belémélvezzen en meg csak tűrjem a fájdalmat meg a semmit…

2022. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
65%
#24 Ha soha nem voltál senkivel, honnan tudod, hogy 2 perc lenne az egész? Vagy hogy állandóan fájdalommal járna?
2022. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
50%

24. Te egy hárpia lehetsz, azért nem kellesz senkinek :)


A normális férfi felkészít, együtt elitek meg ezt az egész csodálatos utazást. Te nagyon el vagy tévedek. Abban is biztos vagyok, hogy rendes szexuális felvilágosítást sem kaptál.. :)


Nézd meg a Sex Educationt, szép csalódás lesz :*


14,17 voltam!


22/N :)

2022. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
25%

24, mert a nőknek semmi jó nincs a szexben. Arról szól hogy a pasi élvezkedjen rajta és beleelvezzen, így lett kitalálva a természet által.

Eleve a nőknek a szüzesség elvesztésénél is szenvedni kell, a férfiaknak nem. Undorító és igazságtalan.

Arról nem is beszélve hogy biszex vagyok és ezért is tudom, hogy milyen jó lehet férfiként megkapni egy nőt

26, lehetnek a legnagyobb harpia, a külsőm miatt el sem tudod képzelni hogy mennyinek “kellenék”

Jah az a csodálatos utazás a férfinek csodálatos, a nőnek max megalázó és lealacsonyító

És persze orgazmus nélküli sőt sokszor fájdalmas is

Köszi, én ezt kihagyom

2022. aug. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
75%

#27 Azért vicces, hogy úgy beszélsz valamiről, hogy soha életedben nem élted át... Eddig egyetlen nőnek se okozott fájdalmat a szex velem és még orgazmusuk is volt szinte mindig.

Szóval nővel voltál már együtt?

Egyébként mi a problémád a külsőddel?

Egyébként meg a természet úgy találta ki a szexet, hogy a nő is élvezze... mit gondolsz miért szereti csinálni több milliárd nő? :D

2022. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

27. Nem releváns amiket írsz. Nincs tapasztalatod, teljesen negatívan látod a dolgot. Nem igazán érdekel hogy nézel ki. Ha biszex lennék sem kellenél, ahogyan nyilatkozol. Különben sem érdekel senkit mennyi embernek kellenél. És? Én is. Van bőven libidóm, tudok főzni és sportolok. A minap gokartoztam először és egy dallal való találkozás után sem sírtam. Nem vagyok nyikhaj lány és tudom mit akarok. Tudod, mint a céltudatos nők. Sosem tudnám szidni a páromat és ő nem ürítes miatt van velem, hanem mert szeret és szerelmes belém. :)

És én örömmel okozok neki örömöt és ő is nekem. Ilyen egy normális kapcsolat, tudod. :)


"A szexiség nem egy kinézet, test típus, hanem energia."

2022. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi nők máshogy működünk, mint a férfiak. Legalább is ha magamból indulok ki, nekem nem elég, hogy megdugjon valaki, aki iránt közömbös vagyok. Ennél sokkal jobb érzés maszturbálni, napi szinten igénylem. Persze ez magánügy, nem tartozik senkire.

Nem a szőke herceget várom fehér lovon, de nem is fogok csak azért összejönni valakivel, hogy szexelhessek vele. De az én életem és senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel szexelek és kivel nem.

2022. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!