Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két hete nincs szex, pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete nincs szex, pedig minden nap együtt vagyunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha a barátom nem is akarná, néha érzem, hogy feláll neki, de egyébként nem közeledik. Én meg így már nem is merek. Nem tudok semmi gondról, ami akadályozhatná... előfordult már ilyen másnál is? Nem csináltuk egyébként sem minden nap, de ilyen azért még nem fordult elő, maximum 1 hét maradt ki néhányszor. Normális, ha van ilyen? Vagy nem szeret már?
2022. aug. 15. 10:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos én is attól félek, hogy már nem tart elég vonzónak, és itt a vége. Nem tudok már másra gondolni. Nem értem, hogy bírja..:(
2022. aug. 15. 11:25
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
8as vagyok, csináld meg amit mondtam és kiderül, ha rágódsz rajt semmire sem fogsz menni. Jót akarok, hidd el!
2022. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
vagy más a libidója? VAn aki elvan szex nélkül. MAszurbálni biztos szokott.
2022. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

"Nem hiszem, hogy titkolózik, nagyon sokat vagyunk együtt, kb. egész nap, a telefonját is mindig előttem nyomkodja"

Szerintem ez lesz a fő probléma (vagy legalábbis az egyik). A szexuális vágy egyik fő hajtóereje az izgalom és vágyakozás. Abból meg nem lesz túl sok, ha 0/24 együtt vagytok, és a másik jelenléte annyira megszokottá válik, mint rajtad a mackóalsó (és kb. annyira is lesz szexuálisan izgató). Hasonlóan voltunk a lezárások idején, végtelen home office összezártság egy kis egérlyukban... sokkal többet kívánjuk egymást, ha hét közben dolgozunk mindketten a saját munkahelyünkön, aztán utána estére, hétvégére már majd megveszünk, hogy egymásnak eshessünk.

2022. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 steven95 ***** válasza:
Szerintem, ne burkoltan érdeklődj! Felnőttekvagytok? akkor: Beszélhetünk? Pár hete még rendszeresen szexeltünk, most mi ez a nagy szünet? Én kívánlak. :)
2022. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
Mássz rá, kezdeményezz. Nem várhatod el hogy mindig ő kezdeményezzen. És ezt nőként mondom
2022. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!