Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, összejönnétek olyan lánnyal, aki a poligám kapcsolatába keres a meglévő 3 szeretője mellé egy 4.-et?

Figyelt kérdés

Összeszeretnénk költözni 4-en, és szeretnénk egy 5. lakótársat magunk mellé, aki részt venne a szexuális életünkben is.


Mennyire lenne szerintetek nehéz találni egy 4. férfit a kapcsolatunkba? A 3. srác viszonylag könnyen jött, de neki csak 2 másik pasihoz kell alkalmazkodnia, viszont a 4.nek már 3 férfit kell elviselnie.


Nem kérek leszavazást, lepontozást, köpködést.



20/L



2022. aug. 17. 08:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Komolytalan!

Fantáza!

2022. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Én azt gondoltam volna, hogy nincs olyan férfi, vagy nagyon ritka, aki erre hajlandó lenne, de az eddigi válaszok alapján látom, hogy van jelentkező.

Nekem speciel kell a nő teljes figyelme egy kapcsolatban.

F

2022. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
De nulla reakcióval, egy ilyen kérdést feltenni? Csak fantázia nem más!
2022. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Nem 0 a reakcióm, csak közben dolgozom.


Egyébként nem zárom ki innen sem a privát üzeneteket. Ugyanúgy emberek vagyunk mind. Csak mert a privátok fele nem feltétlenül pozitív, nem jelenti azt, hogy a normális hangvételű levelekre nem fogok választ adni.


Egyébként pedig köszönöm a pozitív válaszokat, nektek ment a zöld.

2022. aug. 17. 09:08
 15/43 A kérdező kommentje:
#1 az eü oldala is rendben van. mind járunk szűrésekre. és mivel csak mi 4-en csináljuk együtt, így nem tud más behozni betegségeket a kapcsolatba. és nyilván az új partnertől is kérnénk egy ilyen vizsgálatot. fő a biztonság.
2022. aug. 17. 09:11
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Az asszony nem enged
2022. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%
nem
2022. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
#16 nős férfiakat egyébként sem szeretnénk bevenni. Nem szeretnénk senki kapcsolatát tönkretenni; a saját kis "szexcsaládunkat" szeretnénk bővíteni.
2022. aug. 17. 09:14
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból belemennék esetleg rövid távon, de hosszú távon elképzelhetetlennek tartok egy ilyen "kapcsolatot". 3 férfi mellett mennyi időm lenne nekem veled? Vagy kettesben nem is lennék soha? A szexet úgy kell elképzelnem, hogy mindig 5-en lennénk, vagy mikor-hogy-kit kívánsz?
2022. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

#19


Kettesben is vagyok a fiúkkal. És nem mindig csak csoportosan szeretkezünk. Mivel átlag napi 3x kívánom a szexet, így mindenki sorra kerül, mindenkit egyformán élvezek, és szeretem őket nagyon, hozzám tartoznak.


Igen, egy férfi nem bír a libidómmal, de pont ez a szép benne, nekik is jó, mert a saját igényükben kapnak szexet, és nekem is jó, mert nem egy férfit zsigerelek ki szexuálisan.


Az pedig nem mellékes a mai világban, hogy 4 fizetésből élünk meg.

2022. aug. 17. 09:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!