Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, összejönnétek olyan lánnyal, aki a poligám kapcsolatába keres a meglévő 3 szeretője mellé egy 4.-et?

Figyelt kérdés

Összeszeretnénk költözni 4-en, és szeretnénk egy 5. lakótársat magunk mellé, aki részt venne a szexuális életünkben is.


Mennyire lenne szerintetek nehéz találni egy 4. férfit a kapcsolatunkba? A 3. srác viszonylag könnyen jött, de neki csak 2 másik pasihoz kell alkalmazkodnia, viszont a 4.nek már 3 férfit kell elviselnie.


Nem kérek leszavazást, lepontozást, köpködést.



20/L



2022. aug. 17. 08:20
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Én simán benne lennék :)
2022. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Alig volt kint 1 perce talán a kérdés, és előbb írtam mint az itteni válaszomat, abszolút normálisan.

De nem kaptam választ még mindig!

Mindegy!

2022. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
64%

#20

Képet kaphatunk rólad esetleg? Érdekelne hogy néz ki egy olyan nő, aki maga mellé tudott csábítani 3 férfit.

Mennyi időt lehetne veled kettesben tölteni egy "átlagos" héten? Többi pasival milyen viszonyban kellene lennem?

2022. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, és mi van akkor ha nekem olyan a teljesítő képességem (néha teher) hogy úgy kifacsarlak mint egy citromot, és az energiád és a kedved is elmegy mire haza ér mondjuk a másik fele?

Sok lány hümmögött hogy őt kizárt hogy lefárasztom. De aztán hmmm ...


Lehet lepontozni, de "sajnos" igaz!

2022. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
61%
Semmi esetre sem, teljesen kizart.
2022. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

#23 privátban mutatok képet szívesen.


Változó, hogy ki mennyi időt van velem kettesben, de mindenkire jut időm. És senki nincs elhanyagolva.


Hát a többiek elég jó barátságban vannak, de nyilván nem egyik napról a másikra alakult ez ki közöttük.

2022. aug. 17. 09:42
 27/43 A kérdező kommentje:
#24 Ilyen férfival még nem találkoztam, de ki tudja, lehet igazat mondasz.
2022. aug. 17. 09:43
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Benne lennék még mindig!

Már rájöttem hogy kivagy!

Nekem biztos nem fogsz válaszolni, tudjuk miért!

Szerintem már te is rájöttél az egyik privátból hogy ki lehetek!

2022. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, küldj egy képet privátban. Ha már összeköltözés, az sem mindegy, melyik városban élsz.
2022. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
#28 sejtem ki vagy, igen
2022. aug. 17. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!