Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy barátom azt akarja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom azt akarja, hogy feküdjek le a barátnőjével, amit ő nézni. És én nem tudom, mit mondjak neki. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írta valaki, üljetek le dumálgatni egy kis alkohol társaságában (3an) aztán ha úgy van, megtörténik.
2022. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nézd, az egy dolog, hogy a barátod mit akar. Egy másik dolog, hogy te mit akarsz és egy harmadik, hogy a barátnője mit szeretne.

Szerintem ha amúgy benne lennél és azon vacilálnál, hogy igen vagy nem. Akkor úgy tetted volna fel a kérdést, hogy mit tegyél, nem úgy hogy mit mondjál.


Van az érzés amikor a cimbora barátnője amúgy bitang jó nő, de mivel sokszor a barát barátnője még akkor is tabu ha az ex és nem éppen az aktuális barátnő. Sokszor a cimborák barátnőit nagyjából úgy kezeljük, vagy nagyon úgy akarjuk kezelni, mintha az amúgy nagyon jó csaj lánytestvérünk lenne. Nem úgy nézünk rá, nem úgy gondolunk rá és nem úgy szólunk hozzá.

Van egy hajszálvékony vonal amin a barátok barátnőivel kapcsolatban egyensúlyozunk, mert az sem mondhatjuk a havernak, hogy hát barátom nagyon megcsinálnám a barátnőd, mert az sem esne jól, meg az sem, ha azt mondod, hogy Te aztán neked nem jön be. Nos ezt a nézőpontot kissé megkavarja, ha maga a haver áll elő azzal, hogy nézzél már másként a barátnőjére. Ám ezt nem lehet ki-be kapcsolgatni.

Ha nem szeretnéd akkor megmondhatod neki azt, hogy a barátnője egy nagyon szép lány, de Te tiszteletben tartottad, hogy barátok vagytok és kb úgy nézel rá mintha a testvéred lenne. Ezzel nem sérted meg sem a srácot sem a lányt , szerintem.


Ha pedig benne lennél, bármi okból, akkor szerintem fontos, hogy azért megismerd a lány álláspontját. Hogy valóban szeretné-e és nem csak azért teszi mert mondjuk a barátja szeretné.

2022. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tedd vagy ne Tedd de ne próbáld.
2022. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!