Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője. De bonyolult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője. De bonyolult, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Én 27/N ő 33/F. Ezer éves kapcsolatban él, nekem régóta nincs senkim. Régóta alakul köztünk valami, ami részemről már talán szerelem. Ő nem tudom mit érezhet irántam, mindig flörtölünk, beszélgetünk, figyelmes velem, kicsit ilyen rajongó stílussal bánik velem, és annyi biztos, hogy nagyon erősen vonzódik hozzám, nagyon kedvel, tisztel, értelmesnek tart. Nem bírtam tovább, és elmondtam neki, hogy én többet szeretnék tőle. Érzéseimről nem beszéltem, mert nem akartam teljesen pofára esni. Őt ez a beszélgetés eléggé szíven ütötte, pár nap múlva találkoztunk, és azt mondta, most a barátnője miatt nem tud ígérni nekem semmit sem, de ő is hasonlóan van velem, a lényeg, hogy most még tart a kapcsolata, habár nem tudja merre tart az, mert nem túl jó, és nem szerelmes már. Majdnem történt köztünk valami, de én így nem akartam, és ő is megállta végül. Azóta nem keresett direktben, de ha összefutottunk közös ismerősök miatt egy társaságban, zavarban volt és folyton nézett. Tudom, hogy van valakije, de bevallása szerint nem működik a dolog, bár az is igaz, ezt azért is mondhatta, hogy megfektessen, illetve lehet, hogy nem lesz elég ereje vagy nem is akarja elhagyni. Vajon fog még keresni, érdemes várnom rá? Vagy felejtsem el?
2014. jún. 29. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem várnék feleslegesen.
2014. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne várj rá.
2014. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem működik, akkor szakítson.
2014. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem várnék rá. Egyrészt nem kínoznám feleslegesen, másrészt csak olyannal kezdenék, akiben megbízhatok, aki nyílt lapokkal képes játszani.

Szerencsétlen barátnőjét is kihasználja akkor már részben ezek szerint, és téged is úgymond "talonban" tart, mintha csak egy gumibaba lennél. Talán elővesz, talán nem.

2014. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*nem kínoznám MAGAM feleslegesen
2014. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is. A srác hónapok óta "szakításban van" a nőjével. Állítása szerint nincsenek meg jól, engem össze-vissza hülyít, ehhez képest most vitte ki Angliába... (természetesen, ahogy hazajöttek, rögtön szakítanak) Úgy döntöttem, nem várom tovább feleslegesen, mikor lesz meg a tényleges szakítás, és ezt tanácsolom Neked is. Nagyon nehéz, már most hiányoznak a beszélgetések, de nem akarok magammal ennyire kiszúrni. Meg ha belegondolok, hogy velem kikezd, miközben áldott tudatlanságban ott a nője, valószínűleg velem is megtenné. Ne várj rá! Hidd el, ha annyira fontos lennél neki, már lépett volna az ügyben. Egyszerűen csak jót tesz az egójának, hogy még mindig labdába tud rúgni már nőnél is.
2014. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
* más nőnél is
2014. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!