Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Népszerű, jóképű fiúk nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű, jóképű fiúk nagyobb eséllyel csalnak meg lányt?

Figyelt kérdés
Lehet velük hosszú távra tervezni? 21-22 évesekre gondolok.
2022. aug. 17. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem, szerintem ez külsőtől meg népszerűségtől független, hogy kinek mekkora a hajlandósága megcsalásra.
2022. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, a kis betűs részt nem olvastam amikor válaszoltam. 21-22 éves sráccal csak kivételes esetben tervezz hosszú távra, akkor ha mindketten olyan beállítottságúak vagytok, hogy tényleg kifejezetten ezt akarjátok.

Ha egy kis érdeklődés is van bennetek, hogy azért még nem lenne rossz kicsit élni, lányokat-fiúkat megismerni stb, akkor pl. gyerekvállaláson meg házasságon nem nagyon törném a fejem.

2022. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal valószínűbb, hiszen könnyen kapnak mást. Így nincs meg az a félelem faktor, hogy majd nem talál másik csajt.

Viszont a kötődést is nehezíti ez a tényező.

2022. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez nagyon személy függő. Vannak srácok akik nagyon kelendőek, viszont nem akarnak csalni, sőt, sokkal jobban ragaszkodnak a fix kapcsolathoz. Nem egy ilyen srácot ismerek.


Annyi igazából, hogy egy igazán jóképű és népszerű sok ajánlatot kap, maga a tudat, hogy ha akarná simán őt+őt+őt is megkaphatná, akár olyan szituációban is, hogy soha a büdös életben nem derülne ki (pl külföld, tök egyedül van, tök ismeretlen csaj flörtöl vele)

2022. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, sose csaltam még senkit.
2022. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!