Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg esélytelen fordított...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg esélytelen fordított felállást hétköznapiként kezelő kapcsolatot összehozni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek dugni! Már pixin is próbáltam keresni, de egyelőre semmi érdemleges. A nőkhöz vonzódom, de nem jön be a férfi szerep. :DD számmal, ujjaimmal, eszközzel amúgy jó, de a farkammal nem szeretem. (Soha semmi csalódás nem ért.) Viszont extrán élvezem, ha engem dugank.


Tényleg nincs olyan nő, aki a "tükörképem" lenne?



2022. aug. 17. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nincs.
2022. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, az összes tükörbe belenéztél? :)
2022. aug. 17. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mi?

Ebből csak annyit értettem, hogy fordított felállás hétköznapiként kezelő kapcsolatban. Ebben kb bármelyik nő benne lenne, mert így te végeznéd el az összes házimunkát is.

Vigyázz, hogy mit kívánsz! Főleg ha nőkről van szó. :D

2022. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem gond, nekem az is jó. :) Csak annyi a kitét, hogy csini cselédlányként legyek. :DD
2022. aug. 17. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Kaptál az 1-estől egy választ a kérdésedre. Ha tudod a választ, miért teszel fel kérdést? Vagy csak az a válasz oké, ami alátámasztja a fétised?
2022. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szó se róla, csak szerettem volna tőle bővebb választ kapni, valami okfejtést vagy ilyesmi, ami segítene megérteni a logikáját.
2022. aug. 17. 19:53
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
A nő FÉRFIT akar maga mellé, nem egy ilyen nyomorékot, mint te. Elég logikus az okfejtés?
2022. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Totálisan kirekesztő. A gyűlölet logikáját persze megértem, sokat elárul az emberről.
2022. aug. 17. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem őt kell megérteni, ő normális. Te vagy a beteg, ha akarsz valamit, segíts nekünk megérteni a te logikádat!
2022. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem ízt írtam, hogy őt értem, hanem azt, hogy a gyűlölet mögötti logikát értem.

Betegség volna olyat tenni, amit élvezek és olyat nem tenni, amit nem élvezek? Ha te nem élveznéd a behatolást és ezért nem csinálnád, akkor beteg lennél?

2022. aug. 17. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!