Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg esélytelen fordított...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg esélytelen fordított felállást hétköznapiként kezelő kapcsolatot összehozni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek dugni! Már pixin is próbáltam keresni, de egyelőre semmi érdemleges. A nőkhöz vonzódom, de nem jön be a férfi szerep. :DD számmal, ujjaimmal, eszközzel amúgy jó, de a farkammal nem szeretem. (Soha semmi csalódás nem ért.) Viszont extrán élvezem, ha engem dugank.


Tényleg nincs olyan nő, aki a "tükörképem" lenne?



2022. aug. 17. 19:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért egy pszichológust felkeresnék a helyedben, max megállapítja, hogy nincs bajod. De szerintem oka van, hogy nem szereted a normál szexet. Ez nem olyan, mint ha valaki nem szereti az anált, vagy a kutya pózt. De már többször beszéltünk, és sosem fogadod el, hogy baj lehet veled. Így nehéz segíteni. Mivel abszolút deviáns a szexhez való hozzáállásod, sajnos párt sem fogsz találni. Mert nem alkalmi s.ggberakásról van szó, a normál szex mellett. Nem hiszem, hogy lenne nő, aki egy életre lemond róla.
2022. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichológusnál ezzel, mert én is kerestem az okokat, de egyszerűen semmi olyan nem történt, ami erre utalna. Nincs testi hiányosságom, testképzavarom, stb... Egyszerűen semmi. Ilyen az ízlésem. Várj, azt mondod, hogy többször beszéltünk? Úgy érted, itt? Privát üzenetben, vagy mire gondolsz?
2022. aug. 17. 20:15
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély csak nagyon kevés. Nekem volt egy barátnőm aki kifejezetten utálta a dugást. Kb havonta 1x dugtunk, viszont kb minden másnap volt orális szex, kézimunka, vagy épp vibrátorral izgattam. Egyszer kipróbáltuk a prosztatamasszázst és nem zárkózott el tőle, szóval lehet benne lett volna a felcsatolhatós szexben is, csak én nem vágytam arra.
2022. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!