Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, volt/van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, volt/van olyan partneretek aki gyorsan elment, mindegy hogyan próbáltátok elhúzni? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
A partner mit mondott, miért nem bírja?

2022. aug. 18. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Pont a legelső kapcsolatomban volt ilyen. Sok mindent próbáltunk, de végül úgy tűnt egyszerűen csak ilyen. Igazából őt jobban zavarta a dolog, mert amúgy engem utána kényeztetett, ezért nem éreztem úgy, hogy kimaradok. Azért lett vége, mert emiatt nagyon kisebbségi komplexusa lett, emellett állandóan féltékeny volt, pedig senkivel se csaltam soha. Emiatt nekem nagyon stresszes lett a kapcsolat és szakítottam.
2022. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen volt nekem is az első. Annyi volt különbség ahhoz amit az elsó leírt, hogy miután végzet engem ott hagyott. KB 3 hónapig voltam vele
2022. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen fiú az életemben,nem volt jó.Az volt a legrosszabb,hogy engem nem elégített ki pedig nagyon vágytam rá.Előtte nem akartam,de amikor elment haza,akkor utána mindig lerendeztem saját magam.Én próbáltam megértő lenni,de be kellett,hogy lássam azt,hogy ennek így semmi értelme.Talán ha hátulról csinálta akkor valamivel tovább bírta,de az sem volt túl hosszú menet.Szerintem orvoshoz kellett volna fordulnia,én mondtam is neki,de elutasította.
2022. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt. Kirúgtam.
2022. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!