Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt egy pasi akinek visszauta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy pasi akinek visszautasÍtottam a szexuális közeledését 1 évvel ezelőtt.Most úgy döntöttem,hogy szÍvesen lefeküdnék vele.Adom neki a jeleket,flörtölok vele de nem reagál semmit rá.Azt hiszi szórakozom vele?Tudom,hogy még ma is tetszem neki.

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a nem az nem. Nem közeledhet többször, az már erőszak lenne, hiszen már nemet mondtál.
2022. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen.Ha én a helyében lennék én se mernék közeledni,mert félnék,hogy újra sérülnék.....Kerek perec megkéne neki mondani mit szeretnék.ugye?
2022. aug. 19. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
így van, 1-es voltam
2022. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Igen!

Egyszer mondtál nemet, ha most mást akarsz mondd meg.

Így csak úgy tűnik szórakozol vele.

2022. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem kellenél!
2022. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kioffoltad, most neked kell megmondani direktbe hogy mit akarsz.
2022. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Küld neki Facebook Messengeren egy ilyen mély tartalmas üzenet:

:)


Csajok így szokták Facebookon, meg társkeresőkön is jelezni, ha bejön nekik egy férfi.

Ez elég egyértelmű, ha meg a kinézett férfi nem veszi, akkor sincs okuk egy mosoly miatt szabadkozni.

2022. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha valakit visszautasítasz nem fog többet kezdeményezni, én sem tenném. Átkerült a labda a te térfeledre, most neked kéne irányítani. Ha a visszautasítást személyesre vette, magyarán megbántottad az egoját, akkor simán lehet hogy alapból elutasít, vagy direkt rákérdez miért is gondoltad meg magad?

Utóbbi esetben nagyon jó válasz kell és hitelesnek kell lenned, mert ha picit is azt érzi hogy szórakozol vele még sértődés is lehet a vége.

2022. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok am?
2022. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elutasítás után nem fog próbálkoznu, sőt azt gondolja direkt szivatod. Mond meg neki kerek perec hogy mit akarsz, akkor talán összejön.
2022. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!