Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex kapcsolatot akart egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatot akart egy pasi tőlem kb 1 éve,de akkor visszautasítottam.Hogyan adjam a tudtára,hogy most már benne lennék a dologban?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivd meg magadhoz estere filmezni es pizzazni
2021. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

"Most már benne lennék a dologban."


Fu ge.i...


Ti nők...nagyon megtudjátok nehezíteni a saját dolgotokat.

2021. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Pl úgy, hogy nem ide írsz hanem őneki! Pl a Facebookon. Megkérdezed hogy van, stb!
2021. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy a férfiak egyszerűek. Írj rá nyugodtan, kérdezd meg hogy van, talizni is hívhatod, de ha lényegre akarsz térni, akkor nyugodtan megírhatod neki, hogy miért is keresed pontosan.
2021. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Férfi: A-ból B-be egyenesen.


Nő: A-ból B-be Jobbrabalraelőrehátravisszakettőtjobbraelőre, vissza A-ba, előrehátrajobbrabalraelőereelőre, és B.

2021. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5

És tudod mi a vicc, hogy van egy ilyen mondás: "a férfiak egyenesen akarják elérni a célukat, végül kacsgarinkókkal sikerül, a nők kacskaringókkal akarják elérni a céljukat, végül tök egyenesen sikerül". És tényleg.

2021. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

2

És ha akkor nem akarta, de most már akarja? Te SOHA nem gondoltad meg magad? Jesszusom.

2021. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Hol vitattam én ezt? :D Jesszus Máriám
2021. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

8

Akkor miért írtad azt, amit? Egyébként nem a saját dolgunkat nehezítjük meg, hanem a tiéteket. :)))

(plútó az aszcendensen)

2021. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert amit idézőjelbe tettem, azt tőle emeltem ki, mint tökéletes, tiszta, egyszerű, célirányosan használható mondat, utalva ezzel arra, hogy már megfogalmazta ő maga, csak feleslegesen körülményeskedni szeretne.


Az én dolgomat ugyan nem nehezíti meg senki, mert ilyesmire már rég nem is reagálok. Vagy megtanul velem valaki egyenesen beszélni, vagy elmehet... Eddig a többségnek sikerült, és értékeltem. De már nem egy szép ismerkedés ment tönkre ilyen biztonsági játék miatt, és nem kérek belőle többet, köszönöm szépen. Én mindig nyíltam kimondom mit akarok, ahogy egy férfinak kell, és az a nő aki hozzám való, az tudja ezt fogadni is.

2021. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!