Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érzékeny a makkom, fél perc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékeny a makkom, fél perc alatt elmegyek, de hogy még az éjjeli magömléshez se kell szexuális élmény?

Figyelt kérdés

Amikor gyakran volt szex, akkor sikerült feltornázni a fél percet 3-4 percre, viszont ez ritka.

Álmomban pedig csak az volt, hogy azt mondtam a nőnek, de szexi vagy, rámarkoltam a fenekére, csók, erre azt mondja, szexeljünk, én meg hogy nem fogom bírni, és még úgy nadrágon keresztül eldurrantam. Egy csóktól és fogdosástól. De régen olyan is volt, hogy álmomban csak vizeltem, de bejöttek nők a wc-be és ettől felizgultam...


2022. aug. 19. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta kivered vagy 6x? És ez összesen negyed óra? Na ez a baj.
2022. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 éve nem verem.
2022. aug. 19. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor az agyadra ment, az elhet a baj
2022. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, ma már történt valami fejlődés, ezúttal szexuális álom után magömlés, egy túlzottan jó csaj engedte, hogy vele legyek, ami biztos csak álom, mert ilyen nem történne a valóságban. És elkezdtem tolni, és talán 1 percnél tovább is tartott. Szóval jó volt.
2022. aug. 20. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!