Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha nem kívánjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nem kívánjátok a szexet a barátnőtökkel, akkor inkább azért, mert "úgy" nem kívánjátok őt, vagy már nem szeretitek?

Figyelt kérdés
A külső tényezőket most zárjuk ki, tehát nem fáradtság, stressz, vagy hasonló miatt.

2022. aug. 20. 01:37
A kérdező szavazást indított:
Nem kívánom
Nem szeretem
13 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
A szavazás jelenlegi állása alapján: Mit tudna tenni a barátnőtök, hogy újra kívánjátok? Nem hízott el, továbbra is igényes, ad magára, igaz, otthonra nem szokott kiöltözni. Ha otthon is csinosan öltözködne, az segítene?
2022. aug. 20. 01:46
 2/8 eznemlényeges ***** válasza:
74%
Szerintem próbálj vele napközben is flörtölni, szexinek lenni, csinálni valamit ami felizgatja. Az is lehet, hogy csak olyan időszaka van, hogy épp nem esik annyira jól neki a szex, ezért csak ritkábban kívánja, aztán majd változik ez. Pl. ekkora melegben nekem sincs annyira szexelni. Szerintem mindenképp érdemes otthon is kiöltözni, bár szerintem inkább szexinek mint csinosnak.
2022. aug. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet érzelmi alapja is, de az még nem jelenti azt hogy "nem szereti". A lányok fejében a pasik kizárólag ilyen szexi felismerő receportokkal rendelkeznek és csak az számít hogy mennyire "szexi" a párjuk, hiszen akkor lehet megdugni. Azt el se lehet képzelni, hogy náluk is lehet baromi összetett, hogy mitől működik a kémia egy párkapcsolatban. Sok vita, nyomás, megfelelés, mókuskerék monotonitás meg ilyen hétköznapi dolgok...
2022. aug. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak megunt. Nem mindenkinek való a monogámia, a változatosság izgalmasabb
2022. aug. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
En csak akkor kivanom ha massal is lehetek mellette
2022. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert uncsi vele a szex két és fél éve ugyanaz megy. Nehéz úgy felizgulni hogy mindig ugyanaz van az asztalon. Kíváncsi lennék mit csinálnál ha két éve csak rántotthúst ennél.
2022. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha perverzebb, nyitottabb lenne akkor mindjárt izgatna.
2022. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engedje a popsiszexet.
2023. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!