Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is gusztustalan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gusztustalan, ahogy egyes perverz alakok megpróbálnak itt fiatal lányokat felszedni az átlátszó kérdéseikkel? Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szerencsére a legtöbbet törölni szokták a moderátorok.

Tudjátok, azokra a kérdésekre gondolok, mikor valaki bénán leplezve szexpartnert keres a modorosan feltett kérdésével, puszta érdeklődésnek álcázva azt.

Lányok, ti nem érzitek rosszul magatokat az ilyen kérdésektől?

Szerintetek mit lehet tenni az ilyen személyek ellen, azon kívül, hogy jelentjük őket?

Amúgy szerintem ezek a férfiak tiszta idióták. Azt hiszik, hogy a cringe kérdéseik nyomán egy csomó fiatal csaj rohamozza meg őket, hogy a szexpartnerük legyenek? Pfff... Szerintem még soha egy lányt nem tudott itt felszedni egy perverz állat sem ilyen szánalmas módszerrel.



2022. aug. 20. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Toi toios csaj szintű csajok sorba állnak az ilyen kérdések alatt js.
2022. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki a saját felelősségére használja az oldalt!

A frusztrációd ne ide vetítsd ki!

Ezt a kérdést is törölni fogják nemsokára!

2022. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

tiltani őket nőként oszt kész, mindenhol vannak ilyenek

N

2022. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Mindenhol vannak olyan alakok akik nem megfelelő módon vagy illetlenül próbálkoznak be. Igazából aki ilyet csinál az max beégeti magát és kap egy tiltást.
2022. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Próbálkozni lehet a stílus az nem mindegy.N
2022. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Ott van a probléma hogy ezen az oldalon privát üzenetet lehet küldeni.


Csak ide kéne korlátozni a kérdésekhez az egészet és aki normálatlan úgy is kikopik!

2022. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, csak nem savanyú a szőlő? Én ilyet nem tapasztaltam itt ilyen mértékben, pedig jó pár éve már itt vagyok.
2022. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Pont teszek rá magasról, ki mit irkál ki, és hogyan minősíti ezáltal saját magát (is).

Mindenkinek az a perverz, ami neki már nem fér bele. Van, akinek belefér, van, akinek nem, szíve joga. Majd úgyis megtalálja a zsák a foltját.

2022. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintetek mit lehet tenni az ilyen személyek ellen, "

Nem válaszolsz a kérdésére, és már is távol tartottad magad tőle. Mert ahogy írod, már felismered melyek ezek a kérdések. Nem válaszolsz, nulla kontakt, probléma lenullázva.

2022. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem mi problémád van ezzel? Most te ide jöttél játszani a hőst, hogy meg kell védeni a szegény kis ártatlan lányokat a gonosz orkok meg gnomoktól? Ugyan már. Ha neked ez nem tetszik, akkor nem olvasod el a kérdést és nem válaszolsz rá vagy nem nézed ezt a kategóriát és kész. Nem kell túl tolni a justice warriort és a pc dolgot. Elmondom neked régen újságokban adtak fel szex hirdetéseket és különböző társkeresési hirdetéseket és képzeld el szüleim is így ismerkedtek meg. Attól, hogy neked valami perverz vagy túl üti a te ingerküszöbödet, nem azt jelenti másnak nem fér bele, még egy lánynak is képzeld el. Majd az adott lány eldönti neki tetszik e vagy sem. De nem Te!
2022. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!