Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatba belefér másik személy?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel elkezdtük ezt a dolgot. Kvázi lelki társak (is) vagyunk. Én bármire nyitott vagyok, ő egy rossz kapcsolata után elzárkózik minden ettől komolyabbtól, amúgy elvagyunk, jó is most ez így. Beszéltünk a harmadik félről, azt mondta hogy ha adódik olyan lehetősége, ki fogja használni de nem akar fűvel-fával.

Nem érzi jelenleg azt, hogy a szexualitást csak egy személlyel szeretné megélni, de nem erre hajt senkinél, és ilyen komolyan, többalkalmasan, lelki társakként, barátokként csak velem szeretne “lenni”.

Engem azért egy picit zavar ez a dolog, hogy más férfivel is lehet. Jogosan zavar, vagy a barátság extrákkal kapcsolatba ez bele kell, hogy férjen?



2022. aug. 23. 09:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kevés időm van és sokat utazom, így tartós kapcsolatra nem is gondolhatok.

Viszont szeretem a szexet.

Így vannak barátság extrákkal pasijaim Debrecenben is, Pesten is. Mindegyik tud a többiről - persze név nélkül.

Akinek valami kifogása lenne, attól megválnék.

És persze én sem hisztizhetek senkinél, ha nem én vagyok a legfontosabb...

2022. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!