Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem ezzel a módszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ezzel a módszerrel összejönni a nővel?

Figyelt kérdés

Van egy nő a gyárban ahol dolgozom, nagyon tetszik. Szeretnék vele lefeküdni, beszélgetni, sörözni megy ilyenek. Arra gondoltam, hogy cigiszünetben, amikor tekerem és nyalom a cigipapírt akkor ha rám néz én mélyen a szemébe nézek és némi célzással úgy nyalom a papírt kéjes mosollyal az arcomon mintha a nundzsiját nyalnám.


Szerintetek? 41/F



2022. aug. 23. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Jössz dugni? Nem? Nem baj, majd jön más…

El tudom képzelni milyen önzetlen és oda adó lehetsz az ágyba.

2022. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Attól te ne félts engem.. eddig szinte minden csaj repetáért esedezett nekem a szex végén, olyan jól csinálom. Jó technikám, ez a lényeg!!
2022. aug. 23. 16:34
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább csak nézz a szemébe, és kertelés nélkül mondd ezt:


"Vágyom a nundzsidra!"


Garantált a szökőkút a szoknyája alatt, és tuti ott helyben a tiéd lesz.

2022. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Mkdir ***** válasza:
92%

-Hé Mari, gyere fel a szenakazalra.

-nem megyek, mert még akarsz dugni!

-de nem akarlak!

-akkor meg minek mennyek fel?


Milyen szép is a romantika.

2022. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Figyeljetek már! A 30 feletti nők már sz @ rják le a romantikát, sokkal lazábban állnak a szexhez érdekes módon, mint a fiatalabbak. Ott vannak egy kemény melóhét után, fáradtak, kikapcsolódásra vágynak.. fizetsz nekik egy-kávét, megdicséred a szemüket, mellükrt, seggüket, aztán hacsak nem vagy kvázimódó, akkor már mehet is a Dugovics Titusz... Tudom, hogy így van, nem ma kezdtem...
2022. aug. 23. 17:08
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha leszáll az éjszaka engem is hajt rendszeresen a vérem. Betérek 1 borra a kedvenc kocsmámba, odamegyek a kiválasztott nőhöz és leteszek elé 20 ezer forintot, majd közlöm vele, hogy mehetünk fel hozzám bélyegeket nézegetni.

hozzá teszem, hajléktalanokkal ismerkedem velük könnyű.

2022. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

35 vagyok és mégis vágyom a romantikára. Arra, hogy meglegyen ágyon kívül is az előjáték. Hogy agyban is izgassanak fel. Hogy mire ágyig érek, addigra nedves legyen már a szavaktól a bugyim.

De attól, hogy valaki a szemembe néz és kéjesen nyalogat valamit attól nem. Jöjjön oda, véletlenül simogasson meg. Tegyen kétértelmű megjegyzéseket. Ezek beindítanak.

2022. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!