Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiók, ti szoktátok nézni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiók, ti szoktátok nézni a farkatokat pisilés közben?

Figyelt kérdés
A zacsit is kiveszitek?Vagy esetleg még rá is húztok párat a farkatokra?Játszani a sugárral szoktatok?szabadban persze?

2022. aug. 24. 12:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Én is nézem, és játszok vele. Ha a hely engedi akkor a zacsim is kiveszem.

Otthon a jobb rálátás, és a játék miatt a kézmosóba szoktam pisilni.

Ilyenkor a tükörben is nézhetem magam. Ha végeztem, és a kedvem/időm engedi

akkor keményre izgatom magam, és megmosom mielőtt elteszem.

2022. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha teljesen nyugodtak a körülmények, akkor a golyókat is előveszem mindig.

Úgy sokkal kényelmesebb érzés nekem.

2022. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Én igen izgatnak a pisis dolgok
2022. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Ujjazgatós Farkas ***** válasza:
88%
Igen, én mindig nézem a farkam miközben pisilek. És miután végzek, mindig húzok rajta kettőt hármat.
2022. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szeretem nézni,célozni,magamra is engedni,mert pisilni és le(be)-pisilni is élvezet,öröm!
2022. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Helyzet hordozza. Otthon ulve vagy a kagyloba pisilek, ilyenkor eloveszem teljesen es a vegen jol kifacsarom. Van h parat huzok rajta. Piszoarnal is altalaban kiveszem a zacsit is. Nezni mindig szoktam, hogy lassam merre megy a sugar, nem szeretek melle pisilni.
2022. aug. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
zacsit is kiveszem és a bőrt teljesen lehúzom . A végén megrázom és húzogatok rajta párat . Nem szeretem ha elrakom és még jön pár csepp.
2022. aug. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nézem mindig zacsit is kiveszem fitymám hátrahúzom és a végén húzok rajta párat hogy ne maradjon egy csepp se benne
2023. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 erogeen ***** válasza:

Nagyon szeretek pisilni. Sokszor tartogatom szinte a végsőkig, ami azt jelenti, hogy néha baleset is történik.

A pisilés minden elemét ki szoktam élvezni. A zacsi kevésbé játszik szerepet, csak a farkam, a pisisugár és az Érzés.

Fiú vagyok.

2023. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!