Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalom után volt másvala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom után volt másvalaki is úgy, hogy ez nem egy nagy was ist das?

Figyelt kérdés
Túl volt hipeolva, nem adja úgy be mint gondolta. Aztán később jobb lett?
2022. aug. 24. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen !
2022. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen - igaz alkalmi volt az első. Amikor már szerelemből történt akkor éreztem hogy húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :)
2022. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyet, igen.
2022. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gimiben full erről beszéltek az osztálytársaim (én még szűz voltam)

Lehet azért mert érettebben vesztettem el, meg persze személyes preferencia is, de számomra az egyik legcsodálatosabb dolog, kb az élet értelme

2022. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl van értékelve szerintem is
2022. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak az első után pont nem igazán éri meg nagy következtetéseket levonni, a lányoknak rendszerint nem valami kellemes, a fiúk meg jellemzően nem tart az sokáig... utána, mikor már összecsiszolódott valaki a partnerével, na akkor igen.

Amúgy lányként fizikálisan nekem sem volt nagy was ist das maga az első behatolásos élmény, sőt... de az oda vezető út, az érzelmi töltet meg egyebek viszont már az volt.

2022. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!