Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, aki nem volt képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki nem volt képes hüvelyi orgazmusra, most mégis az? Hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

Úgy éltem le az életemet, hogy az első és második barátommal megállapítottuk, hogy nem vagyok rá képes, aztán ennyi, eszerint alakult a szexuális életem a továbbiakban. Nem tudom, hogy öngerjesztő folyamat volt-e, amiben egyszerűen csak elfogadtam, hogy nem vagyok rá képes, és ezért nem is lettem, vagy tényleg nem vagyok.


Most van egy csodálatos párom, aki újra előhozakodott a témával. Nem zavarja, hogy nekem nincs hüvelyim (mindig kárpótol más módon), csak azért furcsa neki, mert eddig mindegyik párjának volt. (Tudom, hogy nem nagyzol nekem, és szerintem a csajok sem téveszthették meg, mert nagyon figyel a partnerére, előbb tudja, hogy mikor fogok elmenni, mint én.) Ezek után elkezdtem egy picit utána kérdezgetni, bizalmasabb baráti körben, és mindenki arról számolt be, hogy képes a hüvelyi orgazmusra és szereti is, de ehhez megfelelő partner kell. Aztán el kezdtem gondolkodni, hogy mi van, ha ezek a statisztikák, amiket neten olvasunk valójában azért születtek, mert a megkérdezettek nem tudtak arról, hogy képesek rá.


Lényeg a lényeg, arra lennék kíváncsi, hogy volt-e olyan, aki azt hitte, nem képes rá, ám később mégis az volt? Milyen egyáltalán egy hüvelyi orgazmus? Van olyan póz, amiben könnyebben előidézhető? Kell-e valamilyen pontra jobban koncentrálni, esetleg oda irányítani a párunkat? Vagy ez olyan, hogy simán egyszerűen szexeltek, aztán megtörténik minden különösebb erőlködés nélkül?


2022. aug. 25. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

erről annyi de annyi videó és leírás van, de tényleg, anatómiailag pontosan leírva mindent. Gyakorlás kérdése és menni fog.


Amúgy feleségem első kapcsolata 6 évig tartott, már eljegyzés is volt és ő is elkönyvelte, hogy képtelen az orgazmusra. Mivel szülőkkel nem lehetett erről beszélni, internet még nem igazán volt, nővérénél szintén hasonlóan nem volt jó a szex, elkönyvelte, hogy ő is biztos az a 60%, aki nem képes orgazmusra (aki idősebb még emlékszik, hogy régebben volt ilyen statisztika, hogy nők csak kis része képes elsülni)


Egy szó mint száz, szakítás után, következő kapcsolattal rájött, hogy ez hülyeség, és most ott tart, hogy szerintem amióta házasok vagyunk szerintem több orgazmusa volt szex közben, mint nekem egész életem alatt szex közben. Napi csúcsa kb 20db.


Gyakorlás kérdése, ha képes vagy csikló orgazmusra, akkor képes vagy erre is.

2022. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Létezik fejlödés ebben is!
2022. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A #2-esnél a pont, ehhez fejben kell ráérezni HA megvan hozzá az alap affinitás. Ha nincs akkor 1000 pasival is kipróbálhatod százféle oktatóvideó útmutatását követve akkor sem fog megtörténni. Fogadd el magad, hogy ilyen vagy és ne görcsölj rá feleslegesen!
2022. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3, nekem ez a gondolkodás picit maradinak tűnik - aztán lehet, hogy én értelek félre. Azért írtam ki ide a kérdést, mert érdekelne mások tapasztalata a témában, nem azért, mert rá vagyok görcsölve. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy ha valami kíváncsivá tesz engem és a páromat is, és mind a kettőnket érdekel, akkor annak érdemes lehet utána olvasni és tenni érte. Legrosszabb esetben bebizonyosodik, hogy mondjuk valóban nem vagyok rá képes - de honnan tudjam ezt, és hogyan tudjam elfogadni, ha még sohasem próbáltam az ellenkezőjét bebizonyítani magamnak, mert világ életemben elfogadott tényként kezeltem, hogy nekem ilyenem nem tud lenni?


#1 válasza tök hasznos volt például.

2022. aug. 25. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 nem probléma ha keresed az útját. A gond akkor van ha valaki mindenképpen elérendő célnak tűzi ki. Amit ha nem sikerül elérnie akkor kudarcnak fogja fel, "kevesebbnek" érzi magát (vagy éppen hibáztatja), a kergetésével elrontja a szex, az erotika önfeledt élvezetét.

Olyan ez mint a zongoratanulás. Van akinek született tehetségként hallás után megy, másnak sok-sok gyakorlás kell és lehet 5 év gyakorlás után sem tudja eljátszani a nehezebb darabokat. Ettől még ne érezze magát kevesebbnek másoknál! Még pompásan tudhat attól zongorázni.

2022. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!