Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok olyan csajjal, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok olyan csajjal, aki akart anált, de aztán sírás lett a vége? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok például, hogy a csaj nagyon akarta az elején, de aztán abba kellett hagynotok mert fájt neki, lekakilt vagy nem tágult ki a p.csaluka stb.
2022. aug. 5. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Prostinál voltam. Punciba nem engedte mert nagy, azt mondta csináljuk análba. Persze az se tetszett mikor már bent volt, de én meg fizettem, szóval végig dugtam. Az hogy nem tudott utána ülni, nem az én bajom.

Amúgy is csak kifogás lehetett, nem extrém a méretem.

2022. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Voltam, nem lett sírás a vége.
2022. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
#2 Tehát nem voltál.. 😂😂🤣
2022. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
igen, úgy megdugta a seggem felcsatolhatóssal, hogy sírtam a végén
2022. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen volt hogy rákészültünk de nem engedte végűl .
2022. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az. Vagány akartam lenni, nem jött össze.
2022. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Én is egyszer belementem,hogy kipróbáljuk. Még csak az eleje volt bent,de már ordítottam a fájdalomtól,és 2 napig nem tudtam ülni se rendesen.

Soha többet. :D

2022. aug. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi szoktuk csinálni, de van hogy nem sikerül olyankor abba hagyjuk és megy vissza a m@sikba
2022. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
volt olyan, de nem volt sírás. Amikor mondta, hogy nem fog menni, akkor abbahagytuk.
2022. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!