Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól gondolom hogy ezért izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy ezért izgat engem a gondolat hogy más szexeljen a feleségemmel ?

Figyelt kérdés

Tizenéves koromban egyszer sem volt csajom, mindig csak vágyakoztam utánuk, az erősebb, magabiztosabb, jóképűbb (alfa) fiúk viszont fürödtek a társaságukban és mindig volt barátnőjük.

Azt gondolom hogy ezért izgatna nagyon hogy valaki "vegye el" egy-egy alkalomra a feleségemet... fájdalmas lenne, de egyben nagyon izgalmas is sztem.


36F



2022. aug. 26. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
megoldható
2022. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem ért semmi extra hatás, mégis a két pasi egy nő felállás a kedvencem (hetero alapon!!!). 🤷‍♂️


Van ebbe valami cuckold faktor is, de nem bírnám, ha nem csatlakoznék!


33F

2022. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
talán ez egyfajta kisebbségi komplexus, talán nem vagy megelégedve a teljesítményeddel, a méreteddel, és lehet nem is volt akkora tapasztalatod a nők terén, hogy elhidd, jó vagy az ágyban. lehet hogy ezért vágynál arra, hogy lásd valaki kőkeményen megbssza a nőd.
2022. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
x3: Lehet, de elismerem hogy ez egy beteges dolog.
2022. aug. 26. 18:18
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Semmit nem jelent.

Nekem a legjobb haverom full csajozógép, 13 évesen veszítette el stb, aztán mégis cuckold mániás, mindig cseszegetett, hogy dobjuk partiba az aktuális barátnőjét.

2022. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: most már kezd érdekelni hogy néz ki a csajod :D
2022. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
A gyerekkori környezetedben apukád hogyan bánt anyukáddal? Veled hogyan bántak gyerekként? Család, barátok, osztálytársak, tanárok? Ha bárhol is tapasztaltál túlzott dominanciát ami rajtad csattant le, akkor itt lesz a válasz a kérdésedre. Előbb áss a mélyére inkább, mint elkövess egy hibát amit nem tudsz visszafordítani.
2022. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Lehetek én a feleséged?😍
2022. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8: Neked miért tetszene hogy más férfivel szexelj a párod előtt ? Dominancia megélése vele szemben ?
2022. aug. 26. 20:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged tud erről a vágyadról?
2022. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!