Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex chat át szokott fordulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex chat át szokott fordulni "normál" szexbe is?

Figyelt kérdés

Most dumálok egy szingli csajjal és elég sokat beszélgetünk a szexről.

Részletesen leírja hogy mit szeret,illetve hogy ő miket csinált a pasikkal az ágyban.


Ez elő szokott fordulni hogy egy szex chatből szex legyen?



2022. aug. 27. 10:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként még sosem találkoztunk
2022. aug. 27. 10:15
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

tapasztalatok alapján nem

aki ennyit dumál szexről sose lép

aki meg kb. semmit, az hamar átmegy taliba

N

2022. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Meleg pasival beszélsz.
2022. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam szexchatelni, mert szerintem az nem vezet sehova.


Én találkozni szoktam a csajokkal, ott már esélyesebb.

2022. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már előfordult.
2022. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akis_hamis ***** válasza:
100%

Régi történet.

Sok évvel ezelőtt, amikor még MSN létezett csak beszélgettem egy lánnyal. Igazából elég hamar szexre terelődött a szó és már került is elő a kamera. Kivertem, nézte, mint kiderült barátnőivel együtt. Aztán kb ennyi volt, nem is igazán beszéltünk. Aztán rá néhány évre újra beszéltem vele egy másik platformon. Akkor már nem is rémlett, hogy vele volt chat kaland. Talit beszéltünk meg és jól meg is húztam 😄 eszméletlen finom szűk puncija volt, de ez most offtopic

Szóval jah, több esetben is volt, hogy chatbol szex lett.

2022. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Szerencsém volt mert a túloldalon valóban egy fiatal lány volt! Randi és szex lett belőle.
2022. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem szexchatelni meg simán chatelni is, jobban szeretek írni peldaul, mint telefonalni.

És volt egy pár srác, akikkel jó volt beszélgetni is róla, meg csinálni is. Szóval igen, átfordulhat igazi szexbe is, különben minek írkálnál róla annyit? Legalábbis nekem ez volt a cél mindig.

2022. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyon régen itt találkoztam egy lánnyal. Megbeszéltük, hogy skype, arc nélkül. Nagyon jó volt. Utána feldobtam, hogy mutassunk arcot, és benne volt. Beszélgettünk egy pár percet, majd megkérdeztem, akarná-e élőben is. Akarta. Egy darabig összejártunk, isteni volt vele a szex, ma is sokszor eszembe jut.
2023. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!