Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti gáznak tartanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti gáznak tartanátok ha a barátnőtöket nagyon izgatná egy ilyen szerepjáték?

Figyelt kérdés
Elmondtam a barátomnak hogy nagyon izgat az a szerepjáték, hogy egy hotel bárjában ismerkedünk meg, ő rendel nekem egy italt és odaküldeti, aztán odajön a végtelen sármjával és megpróbál felszedni, flörtölünk, majd elindulunk a szobánkba, de már a liftben egymásnak esünk, a folyosón is csókolózunk, be a szobába, út közben vetkőztetjük egymás és végre egymáséi lehetünk, kicsit spiccesen, felizgulva. Nekem ez nagyon izgi, elmosolyodott, és megkérdezte hogy “tényleg ez izgat? És milyen hotelre gondoltál?” Szerintetek gáznak tarthatja, nektek az lenne?😅

2022. aug. 27. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tökmindegy másnak mi lenne? a te pasid benne van

miért érzem hogy ezek kitalációk?

2022. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem tartom, kicsit ugyan teátrális de ezzel nincs gond. A gondom azzal lenne, hogy egy ilyen specifikus fantáziát hogyan tudnánk megélni..
2022. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
hat eleg kozonseges es nevetseges, max a filmekben latsz ilyet, eloben teljesen irrealis.. de nyugodtan pontozhatsz le
2022. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2022. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én imádnám ezt! 😍
2022. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gaz, es tenyleg izgi :)
2022. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2022. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!