Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak azt, hogy a nőknek sokkal jobb a szex, amikor nyilvánvalóan nem?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy nem a férfi lesz terhes ha baj van, a nőn van a felelősség. A védekezés is általában a nő dolga, férfiak nem szeretnek óvszert húzni, marad a fogamzásgátló, amitől ha nincs is rosszul, de tönkreteszi a szervezetét. Az első szex fáj a nőknek és később is, ha a férfi valamit rosszul csinál. Az orgazmus is kész vicc, ha sikerül is, biztosan nem nagyobb, mint a férfiaknál, de általában nem sikerül. Sőt, van olyan nő, aki eleve képtelen hüvelyi orgazmusra, esetleg még csiklóra is. Aztán ha becsúszott a gyerek a nő vagy elmegy abortuszra, ami k8hatással lehet a későbbi gyermekvállalására, vagy egyedül neveli a gyereket, mert a "pasik" nem szeretik a felellősséget vállalni...

2022. aug. 29. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahogy néha végignézek szex közben a barátnőmön átfut az agyamon a gondolat, hogy de jó lenne, ha én is tudnék ennyit élvezni egy aktus alatt. Nekünk csak 1 jutott. Ha meg a nőknek rendesen bemelegszik a sütő, onnantól kb egy folyamatos orgazmus az egész, míg el nem megy a “pasi” is. Nem mondom, hogy minden egyes szex így sikerül, de mondható rendszeresnek.
2022. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért íródott ki a kérdés?

Ez eléggé feminista szöveg, hisz egy nőnek is ugyanúgy lehet jó, mint egy férfinak. Az orgazmus függ attól, ki mennyire van felszabadulva az aktus alatt. Ha szorong valaki, nem tud elélvezni. Hüvelyi orgazmus eleve ritka, nem minden nő képes rá, de gyakorlással és forró szexxel elérhető. Nekem sem volt sok, csak párszor, de ahhoz nagyon el kellett magam engednem. :)

Amelyik férfi odaadó és szeret, az azt fogja szem előtt tartani, neked mi a jó!

2022. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért van pasi aki gumit húz.
2022. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én sosem hallottam/olvastam/mondtam olyat, hogy a nőknek jobb.


Ugyanakkor némi irigység azért van bennem, amikor a feleségem az orgazmus kezdőpontjától számított úgy 15 mp múlva is meg-megremeg, és csukott szemmel sóhajtozik, nekem meg kb 3-4 rángás oszt kész.

2022. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnállak. Hidd el vannak jól működő kapcsolatok.
2022. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. Gondolom eddig nem volt neki, ezért nyilatkozik így. Vagy férfi gyűlölő és ezért senki nem áll vele szóba..
2022. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként nem gondolom ezt, viszont nagyon remélem, hogy így van. Egyáltalán nem sajnálom a feleségemtől az orgazmusait. Nem meglepő módon, amikor szexelünk, azzal a határozott céllal tesszük, hogy a másiknak örömet okozzunk. Még soha nem merült fel, hogy ki élvezett nagyobbat, de ha azt látom, hogy ügyes voltam, az engem nagyon inspirál.
2022. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy a nők jobban élvezik a szexet, mint a férfiak - ha eljutnak a csúcsra. Csakhogy a férfiakkal ellentétben, minthogy nincs az a jelenség, ami kétségtelenné tenné az elélvezést, megesik, hogy nem is tudják, amit éreznek, az nem az orgazmus. Nem ritka, hogy sok évnyi, évtizednyi kapcsolat után derül ki a nő számára, hogy van sokkal jobb, mint amiről addig azt hitte, hogy a csúcspont. Szerencsére ez egyre inkább a múlté. Minthogy a maszturbálás már nem szégyenteljes cselekedet, a mai fiatal lányok megtanulják, mi az orgazmus. És én azt tapasztaltam, hogy nagyobb az élvezetük, kicsit hosszabban is tart, és legtöbbször egy-két perc nyugalom után újra képesek rá.
2022. aug. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%

Na, most akkor, kérdező, vedd elő a logikát. Miután a nők vannak hátrányban, nem egyértelmű, hogy kell valami ellensúlyozás, hogy mégis kötélnek álljanak, és ne haljon ki az emberiség?

Mellesleg biológiai tény, hogy a nő orgazmus akár 9x erősebb is lehet a férfiakénál. Hogy ezt hogy számolták ki, azt ne kérdezd, de gondolom, a genitália környéki idegvégződések számával függ össze.

2022. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!