Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális,hogy fáj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy fáj?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom meg akart ujjazni de fájt. Meddig lesz ez így? Egy bátor lány leírhatná privátban,hogy milyen volt neki az első szex mert én rettegek tőle.

2022. aug. 29. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fájt, pedig nagy volt a srác.

Nem is szexre készültünk, csak amikor az ablaknál álltam elkezdett mögöttem kalandozni, már teljesen felizgultam, aztán miután kigombolta a nadrágom nem sok kellett hogy betegye.


De ti azért húzzatok gumit

2022. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy normális: a fájdalom mértéke és a viszatérő alkalmak száma nem mindegy. Tampont használtál már?

Esetleg keress rá a vaginizmus kifejezésre. Ha nem normális, talán ez magyarázatot adhat rá.

2022. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy van egy kisebb gyulladásod, ezért inkább menj orvoshoz. Nem igazán normális, hogy fáj. ,:(
2022. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően teljesen normális, hogy fáj az első. De ha ennyire, kb az érintés is, az már lehet gond.. :/
2022. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Az első előfordul, hogy fáj, de a megfelelő partner sokat számít, mert egy durva sráccal lehet, hogy rossz élmény lesz, egy olyannal meg, aki figyel rád, max picit kellemetlen.

Egyébként nem kell rágörcsölni, csal nyugisan, lazán! Legyen megoldva a nyugodt hely és a védekezés és akkor nem lesz baj. Lehúzza a bugyidat, felvesz egy óvszert és szép lassan betolja.

2022. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!