Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik a férfiaknál hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a férfiaknál hogy orgazmuskor nem jön sperma?

Figyelt kérdés

Egyszer szexeltünk úgyhogy nem az volt hogy a sokadik menet miatt nem jött.

Kiverni sem verte ki mert egész nap együtt voltunk.

Azt mondta nagyon jó volt neki mégis egy csepp sperma sem jött.

Szerintem csak megjátszotta.


2022. aug. 29. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Kb 2 hete történt. Pedig elégséges idő telt el az előző együttlét óta. Nagyon meglepődtem. Igen, van ilyen.
2022. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
94%
igen létezik velem is volt ilyen első menet után rá akartam élvezni a mellére semmi nem jött ki de az érzést ugyan úgy éreztem
2022. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Létezik. Pl prosztataproblémák kezelésénél van olyan gyogyszer aminek ez a következménye. Minden ok. csak nem jön semmi.
2022. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2022. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
létezik, de legtöbbször valami probléma áll a háttérben, pl. valami akadály vagy rossz izomműködés miatt a húgyhólyag felé megy az anyag ahelyett, hogy kifelé menne.
2022. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én minden nap csinálom szinte, de az van hogy már az elsőnél sem sok jön ki, nem is spriccel, vagy csak egy nagyon minimálisat, és ha aznap második-harmadik akkor tényleg szinte semmi, kidob pár csepp előváladékot egy nagyon kis fehér színezettel és ennyi. korra már bőven nem lehet fogni szóval nem tudom.
2022. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyankor van/volt, mikor több menet volt egymás után. Az első élvezéskor bőséges mennyiség jön, ha utána van még több menet, egyre kevesebb


37F

2022. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több menet után előfordul, hogy csak "levegő" jön, attól ugyan olyan az érzés. Nem kell feltétlenül a megjátszásra gondolni. Persze semmi sem lehetettlen.
2022. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!