Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki egyetemista korában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyetemista korában szűz, akkor az örökké az marad?

Figyelt kérdés
Azután már nem nagyon van lehetősége szocializálódni valami könnyen.

2022. szept. 3. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak rajtad múlik senki máson ez az egyetlen dolog az életben amin csak te tudsz változtatni egyszer fel kell nőni:)
2022. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
82%

Nekem a(z első) diplomaosztó után pár héttel lett tapasztalatom, és az illetővel sem egyetemen ismerkedtem meg. Rengeteg olyan helyszín van (ha más nem, online társkereső), ahol találkozhatsz párkapcsolat-jelöltekkel, ha pedig csak sima szexet akarsz, még több ilyet találsz.


Gondolj bele, ha egy egyszerű alapszakot nézünk, az 3 éves, 21-22 vagy, mire befejezed. Nagyon sokan ekkor (még) nem azzal vannak, akikkel később összekötik az életüket, és akik ennyi idősen szinglik, vagy később szakítanak, ugyanúgy találnak később valakit.

2022. szept. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze kérdés, hogy mennyi idősen végzi az egyetemet :))
2022. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Nincs erre általános szabály. Nekem pl alig jöttek össze a nők, sokáig voltam egyedül, egész egyetem alatt nem volt nőm, de 24 évesen az akkori barátnőmmel elvesztettem, utána volt még pár barátnőm, akiket megdöngettem, most meg feleségem van már.
2022. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor láttam egy posztot eléggé tanulságos volt legalábbis számomra abból állt a poszt hogy mindenki a saját időzónája szerint halad pl:valaki elvégzi az egyetemet 22 évesen cégtulaj lesz de 40 éves korában meghal valaki pedig elvégzi 40 évesen nem lesz cégtulaj csak ugyanúgy alkalmazott de viszont 95 éves koráig és ez erre is igaz senki nincs semmiről elkésve beleértve a szerelmet is az is lesz előbb utóbb:)
2022. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!