Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki egyetemista korában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyetemista korában szűz, akkor az örökké az marad?

Figyelt kérdés
Azután már nem nagyon van lehetősége szocializálódni valami könnyen.

2022. szept. 3. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
2022. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Szűz nem marad, mert bármikor elmehet prostizni.


Komoly kapcsolatra azonban valószínűleg nem lesz lehetősége. Nem lesz, mert ha egyetemistaként (értelmiségiként!!!) ilyen szűk a látásmódja, akkor rajta már nem lehet segíteni.

2022. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Aki esetleg nem értené a #2-es kommentem, annak egy kis magyarázat. A Kérdező ezt írja:


"Azután már nem nagyon van lehetősége szocializálódni valami könnyen"


És ezek egy egyetemre járó, elméletileg értelmiségi ember szavai... Aki értelmiségiként ennyire nem ismeri az élet szabályait, azon valószínűleg már nem lehet segíteni.


Huszonévesen ugyanis még fiatal az ember, simán szocializálódhat. Sőt, később is. De aki ennyit nem ismer fel, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni.

2022. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy, ez csak rajta múlik.
2022. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Gyere szívem, elveszem én neked szíves örömest!
2022. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak egyetemen lehet ismerkedni.
2022. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
91%
Dehogyis, pl én szűzen fejeztem be az egyetemet, utána lett komoly kapcsolatom
2022. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es, hogy?
2022. szept. 3. 15:12
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Istenem, még ennyi marhaságot... én egy évvel azután vesztettem el a szüzességem, hogy befejeztem az egyetemet. Azóta is van párkapcsolatom. Sosem értettem, mire jó a másik ember megbélyegzése. Ez nem egy matematikai egyenlet basszus, hogy 1+1=2,és lehetetlen, hogy bármilyen más végeredmény legyen. Emberek vagyunk, mindenki más, és annak is lehet ezer oka meg ezer végkimenetele, hogy valaki szűz egyetemistaként.
2022. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
78%
Nekem másodévben kezdődött az első kapcsolatom, nem vagyok szűz, még mindig együtt vagyunk és komolyan tervezünk a jövőre nézve. Szerintem nincs értelme általánosítani.
2022. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!