Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt érdemes komolyan venni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt érdemes komolyan venni? És ha igen, hogy készüljek fel rá, hogy kivédjem? 19/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már két éve nagyon jó párkapcsolatban élünk. Viszont van az osztályban két enyhén szólva is ribizli. Nem titok, hogy le akarnak feküdni velem, de a gimiben ezt úgymond könnyű kivédeni. Jövő hétvégén viszont ott alvós osztálykirándulás lesz, amire a barátnőm családi program miatt nem tud jönni. És visszahallottam, hogy a két ribizli a kiránduláson majd biztosan elcsábít. Nem tudom, hogy csak szöveg e, vagy konkrét tervük van, de nagyon izgulok. Lehet, hogy csak túl aggódom?

2022. szept. 3. 20:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire szánalmas hogy lehetsz hogy nem tudod mi a jó.
2022. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Sajnos megtörtént... elmentem és sikerült nekik. Teljesen tönkretettek. Nagyon elszúrtam.
2022. szept. 11. 21:03
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát így jártál...

Részleteket! :)

2022. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 mantis religiosa ***** válasza:
Mesélj! Mi volt?
2022. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem akarom részletezni, mert iszonyatos bűntudatom van.

Igazából csak iszogattunk az egyik kis házban, mert úgy volt a szállásunk. Több ilyen volt a helyen.

Aztán megjelent ez a két csaj. Húzták egy kicsit a srácok agyát, aztán hozzám is odajöttek. Nem volt ugyan konkrét aktus, de elélveztem mikor velem voltak. Nem tudom elmondani a barátnőmnek...

2022. szept. 11. 22:09
 16/22 he84 ***** válasza:
Hogy lehetsz ennyire határozatlan,...? Azt mondtad inkább nem mész el a kirábdulásra. Akkor mégis miért mentél? Hisz tudtad, hogy ezzel esélyt adsz arra, hogy ők rád szállnak. De még így is hogy lehettél annyira gyenge, hogy nem mondtál nekik nemet és nem küldted ki őket a csudába. Szánalmas vagy és sajnálom a barátnődet. A végén már azt hiszem, hogy a szexuális vágyad és a kockáztatni nem bánó kívánxcsiságod uralkodik feletted. Vagy rosszabb esetben nem is szereted igazán a barátnődet, különben mindez nem így lett volna.
2022. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól tetted. Dugtál egy jót. Mi ebben a rossz?
2022. szept. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
#17: Azt írja, még csak nem is volt dugás. Ha már egyszer hagyta nekik, hogy elcsábítsák, nem lett volna mindegy, ha meg is dugja őket? :P
2022. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan úgy élveztél el hogy nem dugtad meg őket?

Egyszerűen hihetetlen vagy!

A tested szexet szeretett volna, te meg erre sem voltál képes hogy bedugd nekik.

Na ezért széggyeld magad.

Az ennyi időseknél pont az a menő hogy minél több nővel szexelnek.

Leszel te majd középkorú és akkor majd sírhatsz hogy kimaradtál a kalandokból.

2022. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Már értem, miért vagy másfeles szinten gyakorin.
2022. szept. 12. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!