Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt már olyan veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan veletek amikor még nagyon fiatalok voltatok és Ti mozdultatok rá jóval idősebb férfire?

Figyelt kérdés

Hány éves voltatok és hány éves volt akkor a férfi?

Mi volt a pontos szitu? Lett-e belőle valami? Hogyan kezdeményezettek?



2022. szept. 5. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Az apakomplexusos nők többek között pont azt is szeretik az idősebb pasiban hogy az határozott, kezdeményező (=/= tolakodó bunkó). Ha kezdeményeznek az max. 1-2 finom jelzés nem több. Ha a fickó nem fogja az adást akkor úgy vannak vele nem érdemes arra hogy csináljanak vele bármit is.
2022. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem volt még, mindig a velem egykorúak vagy a pár évvel idősebbek (20-on évesek)tetszettek.

20/L

2022. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Volt. 23 évesen 49 éves pasi. Nem a kora miatt, azelőtt sosem vonzottak az idősebb pasik, szimplán mert jóképű, okos, sármos, vonzó pasi volt.
2022. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Legidősebb pasi aki tetszett, az akkor 34 volt, én meg 19, de nem alakult köztünk semmi, mert nem mozdulok rá senkire túlzottan, ő meg szerintem kislánynak tartott.

Most 21L vagyok és 29 éves barátom van. Ő a “legöregebb”.

2022. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Általában mindig ők mozdulnak rám de igen voltak olyanok akikkel volt ez meg az. :)
2022. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!