Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szoktatok mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szoktatok mondani az olyan szexpartnereteknek, akinek kicsi a péniszmérete?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 09:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%
8as és 10es remélem nektek tökéletes melletek vagy és baba puncitok. Ha saláta, légyszi töröljétek a válaszokat, mert túl magas az elvárás.
2022. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Kis mellekkel is minden ujjamra találok pasit. Kis farokkal te a kutyának sem kellesz. Miért gondolod, hogy van párhuzam??? Csak mert igazságtalan? Azt elismerem. Ettől még nem ugyanaz...
2022. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
11: megis minek menjek bele olyan szexkapcsiba ami nem elvezetes? Jahm mert tud nyalni?? Ne rohogtess, nekem f asz kell
2022. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
14%
12es én meg minden ujjamra találok egy nőt, és meg is ujjazom őket. Mivel burkoló vagyok, így sok pénzem van. Nektek meg csak a pénz számít. Erre már ne válaszolj, mert azzal nekem adsz igazat. Bármit is írsz.
2022. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%
🤣Szívesen véleményezek rossznak mondott, gondolt női testeket, illetve fogadok véleményt hogy elég vastag e a farkam.
2022. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

#14

Jaja igazad van... 😄😄😄

De majd felébredsz és verheted tovább. 😂😘

2022. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%
Taka
2022. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%
Általában semmit, a barátnőivel röhögnek egyet, hogy mennyire rossz volt és kész. Ismerek olyanokat akik leállították a csávót, mert unták a szexet vagy semmit nem éreztek valami hülye kifogással. A legtöbb csaj tisztában van vele, hogy a férfiaknak mennyire fontos a szerszámuk és nem akarnak a lelkükbe gázolni.
2022. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
25%

Nem mondok semmit, mert ha már belemegyek szexkapcsolatba vagy egyéjszakásba, akkor minimum, hogy ne legyen kisfarkú...hanem legyen hosszú,vaskos, jól megtermett és álljon egész éjszaka.


Egy alkalminál, ahol nincsenek érzelmek és az a cél hogy kielégüljünk, alap hogy eléggé döntő a péniszméret és mi lányok miért ne választanánk ehhez egy szép nagyot? Az már egy másik kérdés, hogy egy egészséges párkapcsolatban is szeretném, hogy méretes szerszáma legyen a pasimnak. :)


Ha mégis belefutok egy kicsibe, nem csinálok belőle viccet, nem sértem meg az illetőt, hanem normálisan visszautasítom és aztán szépen csendben leépítem... De valószínűleg mindkettőnk számára egyértelmű lesz, hogy miért.

2022. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szabolcsban ismerkednék egy csinos lánnyal, ki tényleg a nagyot szereti. 39F
2022. okt. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!