Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szoktatok mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szoktatok mondani az olyan szexpartnereteknek, akinek kicsi a péniszmérete?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 09:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk eleve hogy lesz belőle szexpartner, ha kicsi a farka, és a lánynak ez nem jön be? Nálam nem lenne szexpartner, így nem is kellene semmit mondani neki. Megkérdezném mekkora, meg is mutatja-e, ha látom, hogy kicsi, akkor bele se kezdünk.

Én értem, hogy a férfiaknak ez kulcsfontosságú dolog, és akinek kisi, nem tehet róla, de akkor keressen kis vaginájú nőt, mert az arányok miatt ott nem lesz feltűnő vagy elégtelen. Volt már dlgom kicsivel, nem nagyon örültem neki, mert nem éreztem semmit. És ő is azzal mentette, hogy na akkor most jól kinyal... hát ahogy előttem is írta valaki, ki vagyok vele segítve, nekem f@sz kell, és hogy jól dugjanak meg, annyira nem vagyok oda a nyalásért, megemhoz nyúlni meg én is tudok.

2023. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
21-es remélem tökéletes melled, segged meg puncid van.
2023. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%

22-es, már nem először jön valaki (te?) ezzel az ellenvetéssel, de ki kell ábrándítsalak: tökéletesen mindegy, hogy nekem mim milyen vagy milyen nem, attól még a kis f@sz nem fog nagyobb élvezetet okozni, sőt, alapvetően nem sok élvezetet fog okozni. Érted? ez nem úgy működik, hogy nekem mondjuk kis mellem van, és ezért el kell fogadnom a kisfarkú pasit is, annak ellenére, hogy nem érzek a ténykedéséből semmit.

A tökélelen punci nem tudom, milyen lehet, benőtt vagy mi?

2023. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
saláta
2023. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
68%

Ja, értem, arra a lifegő nagyajkas puncifajtára gondol. Hát nekem nem olyan :D

De ettől még továbbra sem érvényes az, hogy a salátapuncijú nőknek el kell fogadni a kis farkat, mert alapvetően a salátapunci nem befolyásolja a szex minőségét, a kis farok viszont igen, és negatív irányba. Szóval nem esztétikailag probléma a kis farok, hanem hogy sok nő nem érzi igazán/rendesen működés közben. Ezért egy megoldás marad, kifejezetten kicsi nőt keresniük, hátha az arányosság miatt kis (nem mély) vaginával rendelkeznek, így nekik tökéletes lesz a méret. A sértődéssel meg a felháborodással nem megy a válaszoló semmire.

2023. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!