Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan munka/hivatás, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan munka/hivatás, ami szexuálisan vonzóbbá tesz egy férfit?

Figyelt kérdés

A kérdésem heteroszexualitás témakörben nyilván lányokhoz, nőkhöz szól.


Jobban felkelti az érdeklődéseteket egy rendőr, tűzoltó, katona, mentő ápoló, pilóta, cégvezető vagy egy vezető állami tisztviselő?


Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy nem ez a legfontosabb tényező, sokminden máson is múlik a dolog, de ez a tény, hogy a fenti munkák valamelyikét végzi az adott férfi, az nyom nektek valamennyit a latba?


Köszönöm a válaszokat.



2022. szept. 6. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Kukásautó soffőr
2022. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Cégvezető nem, állami tisztviselő nem, ápoló nem, pilóta nem, tűzoltó nem.

Rendőr, katona igeeeen.

2022. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr? LOL
2022. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A katona is nagyon kemény egy olyan országban, amely 500 éve minden háborút elveszít :DDD
2022. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Testépítő, focista, sportoló, aki eredményes. Rendőr minek, 200 ezres fizuval, lol, na meg katona, akik mások parancsaira ugrálnak, haha, magam ura vagyok, hol lennék én más szolgája XD

24f

2022. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyenruhások, de az is inkább erotikusan, együttélés más. Tűzoltó, katona, rendőr, esetleg orvos. Párkapcsolatra persze már mást keresnek, orvos persze ugyanúgy nyerő, meg ügyvéd, egyéb vezető beosztású céges csinovnyik, meg a vállalkozók
2022. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Gyári munkás, kőműves, ács, vízszerelő, kukás, takarító
2022. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Orvos (plasztikai sebesz pl. mert ok rengeteget keresnek), pilota/vadaszpilota, hedge fund manager, aktuarius uzleti elemzo. Alapvetoen olyan munkak, ahol tipikusan jokepu emberek dolgoznak es/vagy rengeteget keresnek.
2022. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pikk Ász ***** válasza:
Politikus!
2022. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem a kantáros nadrágot viselő férfiak izgatnak fel.
2022. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!