Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék hogy találjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy találjak egy szexért komolyan rajongó nőt ?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok és totál ki vagyok éhezve. Nem tudok csajt szeretni mert van egy pár kiló plusz súlyom a keleténél.


Nagyon nagy veszteség ez a nőknek is, mert hatalmas nagy öblös faxom van. Extra vastag. Kárba vész a tehetség amit lehetett volna kamatoztatni és boldoggà tenni a nőket. Csak mennek az évek és nem találok partnert azért mert nem tinédzser fiú a testalkatom. A prostikat nem irjàtok mert oda csak a szánalmas pasik járnak.


2022. szept. 6. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit tehetnék hogy találjak egy CSALÁDI ÉLETÉRT komolyan rajongó FÉRFIT?


33 éves NŐ vagyok és totál ki vagyok éhezve. Nem tudok KOMOLY FÉRFIT szerezni mert van egy pár kiló plusz súlyom a keleténél.


Nagyon nagy veszteség ez a FÉRFIAKNAK is, mert HÁZIAS VAGYOK, SZERETEK, GONDOSKODNI, ODAADÓ TÍPUS VAGYOK. Extra JÓL FŐZÖK. Kárba vész a tehetség amit lehetett volna kamatoztatni és boldoggà tenni a FÉRFIAKAT. Csak mennek az évek és nem találok partnert azért mert nem tinédzser LÁNY a testalkatom. A MAMAHOTELES FÉRFIAKAT ne irjàtok mert oLYANNAL csak a szánalmas NŐK járnak.

2022. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Nekem tetszenek a házias hölgyek. Dobdj egy egész alakos képet ha gondolod.

2022. szept. 6. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezik egy szexért komolyan rajongó nő.
2022. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te komolyan gondolod ezt?
2022. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen
2022. szept. 7. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhat az 1-es hozzà szólóhoz hasonló nő.. FF. Szabolcs megye.
2023. febr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!