Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik valamikor fanatik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik valamikor fanatikus rajongói voltatok egy énekesnek, tényleg lefeküdtetek volna az énekessel abban az időszakban?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
a legtöbbje igen
2022. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Volt ilyen.

Justin Bieber vagy a Tokio Hotel énekese

2022. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk ezt sose értettem, de nyugi, ők sem.
2022. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
A többsége igen - miért te nem dugtad volna meg anno a kedvenc színésznődet, énekesnődet? Hozzátéve hogy a lányok inkább romantikus dolgokról álmodoztak mintsem direktben a szexről.
2022. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem énekes, hanem színész, de igen, simán :) van, akivel most is akár.
2022. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Persze, nem kell ahhoz fanatikus rajongás...

Ahogy a pasik nagy része is örömmel megdugna egy csomó híres énekesnőt/színésznőt... Nincs ebben semmi különleges.

2022. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Alex Gaskarth volt az egyik ilyen szerelmem. Volt szerencsém eljutni All Time Low koncertre, ahol Alex poénból ezt mondta a mikrofonba: "I want a blowjob, who'll be the first?" Mire én elkezdtem ugrálni, meg szívet mutattam a kezemmel (és meglepetésemre a legtöbb eber csöndben volt, azt hittem, mások is így fognak reagálni), és Alex rámmutatott és mondta, hogy "You". Na én ott majdnem elolvadtam. :D Nyilván nem lett belőle semmi, ők túl híresek ehhez, meg amúgyis csak poénkodott, viszont amikor elhagyták a helyszínt, direkt lassan mentek a kisbuszukkal, mi meg futottunk utánuk, és odaraktam a kezemet az ablaküveghez és Alex is odarakta az övét belülről, és csak az üveg volt közöttünk. Mindeközben Jack (a gitáros) elkezdett sztiptízelni. :D
2022. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel akkoriban tiniként szingli is voltam gondolkodás nélkül :D
2022. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Czutor Zolit simán. Mással nem tenném meg komolyan. 20/N
2022. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most is az vagyok és igen, sőt csak vele, mert zsenialis, a hétköznapi férfiaktól undorodom plane hozza képest
2022. júl. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!