Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan lány aki már évek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány aki már évek óta redszeresen szexel az leszólhat amiatt mert én 25 évesen sosem szexeltem még rendszeresen?

Figyelt kérdés
Meg ha azt nézzük akkor a szex hozzá tartozik a felnőtt élethez én meg még sosem csináltam napi-kétnapi szinten, csak pár alkalommal összesen.
2022. szept. 9. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem utal felnőtt gondolkodásra az ilyen viselkedés.
2022. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leszólni leszólhat midnenki mindenkit. De érdekes módon az én méretemet azok a nők bírálták, akik az ágyban semmit nem mutattak, orálozni nem is szerettek! EHhez képest az aktívabb, bevállalósabb nőknek szavuk sem volt a méretemre, sőt, el se hitték, hogy valaki szerint ez kicsi.


Szóval lehet az a nő is évek óta szexel, de teljesítménye nulla.


32f

2022. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az aki emiatt leszól, arra nem érdemes energiát pazarolni. Azért ha tudod verd a szájába, és hadd menjen!
2022. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem .
2022. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senkinek nincs joga leszólni azért, ahogy az életedet éled.
2022. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Nem veled van a baj, hanem azzal aki ezért leszól. Viszont, ha nem teregeted ki a magán, és szexuális életedet, nem tudnak leszólni érte.
2022. szept. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!