Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal kapcsolaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolaton gondolkodunk egy barátommal. Mit gondoltok a dologról? 18L

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 15:58
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Semmit ti dolgotok
2022. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi nem gondolkodunk rajta, nem ismerünk titeket, semmit se tudunk rólatok.

Az a gond amikor az egyik fél csak szzexre vágyik, a másik viszont többet szeretne és azért megy bele hogy majd a szextől biztos beleszeret.

Nem fog, a rendszeres szex megvan, ezt akarta, nem fogja bonyolítani, közben keresheti az "igazit".

2022. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Azt gondolom nőként, hogy nincs benned semmi önbecsülés. Ha volna, akkor eszedbe nem jutna a "barátság extrákkal" dolog.
2022. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Meg fogjátok szívni sajnos. Ha érdekel a sztorim írj, elég hosszú, de segíthet a döntésben.

23N

2022. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

#4 Engem érdekelne!


Írtam!

2022. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

5: A kérdezőnek szánnám a segítséget, és nem szeretném akárkinek csak úgy publikálni.

(4)

2022. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát én azt mondom, ilyen barátság extrákkalba csak akkor menj bele, ha mással amúgy nincs még egy ugyanilyen. De ha nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye erről és rólad és hogy az esetleges barátot, aki benne van már veled, azt rosszul érinti (vagy nem izgat) akkor végülis mindegy. Én rosszul jöttem ki egy ilyenből, több embert is megbántottam durván, főleg egyet úgy nagyon igazán, szóval nem próbálkozok többet több emberrel egymás mellett.... Lehet csak szexnek mondják, de az embereknek akkor is vannak érzelmeik, én meg nem voltam sosem olyan, hogy ezzel zsonglőrködjek. Ott van az is, hogy azóta látom, hogy mi a fontos, és az ilyen felszínes testi dolgok csak tönkretettek bennem sok mindent.... Ez csak az én véleményem lányként/nőként.
2022. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki többet fog akarni, és vége lesz a barátságnak egy idő után, mert vagy összejöttök, vagy valaki mást talál, és a másik féltékeny lesz.
2022. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Barátság extrákkal: az egyik fél legálisan kihasználja azt, aki szereti.
2022. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én pedig még annyit hozzátennék, hogy a kérdező, ha érdekli a dolog, jelezze, hogy ő a kérdező valamilyen formában, mert már így is 9!!! üzit kaptam, hogy meséljem már el. Válogatni kb tudok, de akkoris.

(4)

2022. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!