Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha megkaptok mindent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megkaptok mindent az ágyban (is) a kapcsolatotokban, akkor gondolkodtok néha azon, hogy milyen lenne elhagyni, s mást keresni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem :D Engem már csak a jó szexxel is meg lehet tartani ugy hogy másra nem is gondolok
2015. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Gondolnék rá, aztán rájönnék hogy mennyire szeretem a lányt, és el is múlott ez a röpke gondolat.
2015. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha én megkapok mindent amire szükségem van akkor soha nem fordul meg a fejemben hogy mind ezt ott hagyjam másért!
2015. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én bolond lennék elhagyni a barátnőmet...

egy nagyon kicsi túlzással olyan amilyennek elképzelem az ideális barátnőt, de ezen az ici pici hibán javít az, hogy annyira gyönyörű, hogy álmodni sem mertem róla, hogy nekem ilyen gyönyörű barátnőm lehet :)

nyilván van nála szebb., de az én ízlésemen messze túltesz és a személyisége pontosan olyan ami nekem megfelel...

nem tenném kockára ezt a kapcsolatot egyáltalán!

2015. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Egy nőtől nem lehet mindent megkapni, amire mi férfiak vágyunk. A többit már ki tudod következtetni...
2015. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Akkor kitől lehet, egy kecskétől?

2015. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Én mindent megkapok a barátnőmtől.

De nekem néha hiányzik az az izgalom ami egy ismerkedéssel jár, a flörtölés, az első szex stb...

Szóval elhagyni nem hagynám el a barátnőmet mert szeretem, de bevallom néha csak az izgalom kedvéért szexelnék más nővel.

2015. nov. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem lehet mindent megadni/megkapni. Nem lehet megadni az újdonság varázsát, a vadászat izgalmát, a hódítás örömét, a másik test másságát. És igen, a legtöbb férfi eljátszik néha a gondolattal, hogy milyen lenne azt a másik nőt leteperni, a különbség abban van köztük, hogy van, aki eddig megy, és nem tovább, más meg meg is teszi.

A gondolatainkért, vágyainkért, fantáziáinkért nem vagyunk felelősek, csak a tetteinkért.

2015. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!