Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknál is úgy működik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál is úgy működik, hogy amikor szeretik a partnerüket, elsősorban azért szexelnek vele, mert lelki/érzelmi szempontból jelent sokat?

Figyelt kérdés

Szóval a testi kielégülés másodlagos, sőt, akkor is belemennének, ha garantált lenne (elméleti síkon), hogy nem lesz orgazmusuk a végén.

Tényleg érdekel, hogy ez mennyire jellemző, nem tudom megtippelni sem.



2022. szept. 11. 04:24
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, nálam így működik, egyfajta szeretetkifejezés.
Férfi vagyok, nekem legalább ennyire fontos, hogy fizikailag kielégítő legyen számomra.
Nő vagyok, úgy vettem észre, hogy általában így működik.
Nő vagyok, úgy vettem észre, hogy általában a testi kielégülésért csinálják.
30 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Ott a bibi, hogy ez a nőknél 𝘀𝗲 így működik...
2022. szept. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Magam nevében beszéltem.
2022. szept. 11. 04:58
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek #1-el. Nő vagyok, kizárólag fizikai élvezet miatt szexelek. Ha az érzelmeimet akarom kifejezni akkor van rá rengeteg nagyon jó módszerem, ha mindenképp testi dolog kell akkor is ott a bújás, ölelkezés, puszik, cirógatás stb stb. És mind nagyon jól esik fizikai értelemben is, pl a bújás nekem van olyan jó mint a szex, csak máshogy persze. A szex nem az érzelmek kifejezésére való, azt csak egy állati ösztön miatt csinálod.
2022. szept. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Akkor miért ragaszkodik mindenki a monogámiához/szexuális kizárólagossághoz? Nemi betegségek elkerüléséhez elég a gumi.
2022. szept. 11. 06:19
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

#4


Mert hülyék ill. sokáig nőket lenézték/megvetették/... ha sok férfival dugtak. Manapság ez már inkább dicsőség

2022. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt írod, ezek szerint következetes vagy ebben a kérdésben.
2022. szept. 11. 06:37
 7/27 anonim válasza:
61%

Nekem nem okoz problémát ha nincs orgazmus a végén de a karjaimban tartom akit szeretek és fantasztikus volt vele átélni az övét. :)


40F

2022. szept. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
5-ös, sosem volt és sosem lesz dicsőség!
2022. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Most kajak lepontozzátok azt, aki le meri írni, hogy nem a saját orgazmusa neki az elsődleges? 😀
2022. szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
A testi örömök az elsők, utána jöhet a többi. 🤗
2022. szept. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!