Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegyük fel a párotokkal orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel a párotokkal orál szexbe kezdtek de valamiért sietni kell, és csak az egyikőtök elélvezésére marad idő. Melyikőtök lesz az, és hogyan döntitek el?

Figyelt kérdés
Szexre nincs lehetőség (pl. nincs nálatok óvszer) és a kölcsönös örömszerzésre sincs valami okból (a kérdés elméleti!). Mi alapján döntenétek?
2022. szept. 12. 23:22
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, én élvezzek el
Nő vagyok, a párom élvezzen el
Férfi vagyok, én élvezzek el
Férfi vagyok, a párom élvezzen el
Inkább egyikőnk se. Majd máskor
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szopni jobb, ahogy a nem létező párom élvezete is fontosabb, illetve ha szorít az idő, akkor praktikusabb is a szopás, mert hamarabb el lehet tőle élvezni.
2022. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a pasi kapjon orált. Gyorsabban elmegy, és könnyebb is hozzá férni. Bárhol megoldható, nem mint a nőnél. Megfelelő kényelmes hely, neki vetkőzés...Na meg a pasi élvezete "szárazabb, tisztább". Azt a nő lenyeli, de a nő némelyik igen nedvesen élvez, és akkor még azt is törölgetni...

Ez persze csak akkor ha feltétlen választani kell. De ha nem muszáj, akkor ha mindketten be vagyunk indulva, akkor inkább igazságosan az utolsó, "majd inkább máskor" :)

2022. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, abban az adott szituációban melyikünknek van több kedve adni, illetve kapni.
2022. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tipik 12 éves által feltett kérdés.
2022. szept. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezt az adott pillanat dönti el. Ha tényleg szereted a párod akkor mindenki adni akar a másiknak és az ragaszkodik hozzá hogy csak adjon aki úgy érzi a rendelkezésre álló idő alatt nem tudna eljutni a csúcsig.
2022. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, gond van velem, de nem látom értelmét belekezdeni bármi szexuális jellegűbe, ha tudom, hogy 5-10 perc alatt végeznem KELL. Számomra ez nem izgalmas, hanem stresszes. Meg akarom adni a módját, nem túlesni rajta minél hamarabb, mint egy olcsó pizzaszeleten az aluljáróban két sietős ügyintézés között és egésznapos koplalás után. Ha meg már adottak a nyugodt körülmények, akkor "illik" lerendezni a másikat is valamilyen módon, nem hagyni lógva, miután felizgult, hogy majd csak elmúlik neki. És ez nem arról szól, hogy az egyik fél ne lenne hajlandó az önzetlen örömszerzésre, hanem ez következik abból, ha kölcsönösen önzetlenül viszonyulnak egymáshoz. Szóval utolsó válaszlehetőség.
2022. szept. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

#5!

Szereti a párját? Mutass egy olyan kapcsolatot ahol úgy Isten igazából szerelem van! Önzők a nők túlnyomó része.

2022. szept. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Nőként úgy vagyok vele Élvezzen el a partnerem mert az gyorsabb

Nekem kell 30-45 perc sokszor 1 óra h élvezni tudjak

2022. szept. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sietni kell, akkor inkább egyikünk se. Majd bepótoljuk, ha lesz rá kellő idő.
2022. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Vadul torkon dugni hogy még este is érezze a törődést a torkában. Vannak ilyen nők akik így szeretik.
2022. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!