Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli szex vagy masztizás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli szex vagy masztizás téleg aranyat ér munka előtt?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 05:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen nálunk gyakran így kezdődik.f
ápr. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Téleg!
ápr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
64%
Inkàbb a dupla unicum, de kinek mi...
ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én nem szeretem, olyan érzésem lesz utána, mintha fáradt lennék, és aludni akarok megint. Ha így megyek el dolgozni, alig tudok koncentrálni, fáradt vagyok… viszont ha délutános vagyok, és előtte napközben van szex, azt úgy szeretem, csak korán reggel nem.

27N

ápr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Téleg
ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen
ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Yep
ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk midig gyors menetek voltak,mert későn ébredők voltunk sietni kellett a munkába.Csak missziben rám mászott a barátom,nem variáltunk sokat.Gyakran gyorsan megdugott,talán azért is volt izgalmas,és igen jobb a kedve utána az embernek.
ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Mivel szívesen megadom a módját és általában a hosszú, alapos kényeztetést szeretem, ritkán szexelünk, amikor reggel korán kell dolgozni menni. Ha nagyon megkívánjuk, akkor esetleg, de olyankor napközben nagyon várom, hogy este legyen végre. :)
ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Nálam általában nyári nagy melegben van az hogy eleve úgy ébredek hogy áll a cerka és nem is nagyon akar magától lenyugodni, ilyenkor muszáj kezdeni valamit a helyzettel :)
ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!